پس از شیوع COVID جدید ، بسته های بسته پکن گسترش می یابد

پس از شیوع COVID جدید ، بسته های بسته پکن گسترش می یابد

در این قسمت از خطوط خطا ، میزبانان گارلند نیکسون و لی استراناهان برای بحث و گفتگو با موضوع زندگی سیاه ، مسابقه در آمریکا و مسیر بحران کرونا ویروس در جریان مهمانان قرار گرفتند.

میهمانان:

Siouxsie Wiles – میکروبیولوژیست در دانشگاه اوکلند | پاسخ COVID-19 NZ

جان وود – وود ، جونیور نامزد سابق کنگره ، همکاری در مجله Quillette و سفیر ملی برای Braver Angels | جنبش BLM & Braver Angels: یافتن زمین مشترک

دنی سجورسن – افسر بازنشسته ارتش آمریكا و مربی سابق تاریخ در وست پوینت | چه نوع از دستمزدهای دولت می تواند در خانه و خارج از کشور جنگ کند ، آیا این بیماری می تواند باعث شود که جنگ های ما ناپدید شود؟

در ساعت اول ما ، ما به عنوان مهمان جدید Siouxsie Wiles به ما پیوستیم تا در مورد پاسخ و فاجعه نیوزیلند در جریان بحران COVID-19 ، چگونگی سقوط آنها به 0 مورد کورو ویروس برای هفته ها ، صحبت کنیم و چرا او نگران coronavirus ایالات متحده است؟ مسیر (این مراقبت های بهداشتی ما است).

در ساعت دوم ما به مهمان جدید دیگری به نام جان وود پیوستیم تا درباره عمیق تر شدن شکاف در سیاست آمریکا صحبت کنیم ، در مورد فرشتگان بهتر و کارهایی که انجام می دهد و چرا این کار را انجام دهد ، به ما بگویید و او را به دست بیاوریم. جنبش BLM

در ساعت سوم ما ، دنی سجورسن به ما پیوستیم تا در مقابل تجاوز ایالات متحده به خارج از کشور با اعتراضات اغلب خشونت آمیز و خشونت های پلیس که امروزه در ایالات متحده رخ می دهد ، مقابله کنیم. ما همچنین در مورد اینکه آیا و چگونه COVID-19 و اعتراضات در حال تغییر سیاست خارجی ایالات متحده تغییر می کنند صحبت کردیم.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم