پس از شلیک پلیس در مقابل کودکان خود در ویسکانسین ، خشم اعتراض می کند

پس از شلیک پلیس در مقابل کودکان خود در ویسکانسین ، خشم اعتراض می کند

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به کوفی آدمولا ، یک فعال و سازمان دهنده جنبش Black Lives Matter پیوسته اند.

پلیس در آخر هفته دو مرد سیاه پوست را به ضرب گلوله کشته و یک نفر را به قتل رساند و اعتراضات خشونت ضد پلیس دوباره آغاز شده است. Trayford Pellerin 31 ساله از پشت در لافایت ، LA در یک پمپ بنزین تیراندازی شد. در Kenosha ، WI ، Jacob Blake پس از شلیک به پشت به ضرب گلوله در پشت ، به مدت هفت بار در وضعیت پایدار قرار دارد. در یک ویدئو ، Blake در حال چرخیدن در اطراف SUV خود و تلاش برای ورود به آن در حالی است که یک افسر پلیس سعی دارد او را بیرون بکشد ، و در حالی که بچه های Blakes در صندلی عقب فریاد می زنند ، آتش باز می شود. هنوز مشخص نیست که تعداد مأمورین پلیس شلیک شده و تحقیقات در حال انجام است.

تعداد موارد جدید کرونا ویروس در سراسر کشور کاهش یافته است ، زیرا قوانین ماسک با شدت بیشتری اعمال می شود ، ولسوالی های مدرسه بطور گسترده بسته می شوند ، و پزشکان شروع به استفاده از درمان جدید پلاسما می کنند. اما یک مرد در هنگ کنگ اولین شخصی است که دو بار به کرونا ویروس آلوده شده است ، نشان می دهد که آنتی بادی ها کوتاه مدت هستند یا محافظت در برابر این بیماری نیستند. دکتر جیسون Kindrachuk، استادیار پاتوژنز ویروسی در دانشگاه منیتوبا و صندلی تحقیقات کانادا در پاتوژنز مولکولی ویروس های نوظهور و مجدد ، به نمایش می پیوندد.

دموکرات ها کنوانسیون نامزدی مجازی خود را به اتمام رسانده اند و رسماً جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده معرفی کرده اند. امسال جمهوریخواهان نوبت خود را آغاز می کنند. ترکیب RNC پر است از سمت راست و پیام های تبلیغاتی به اصطلاح “قانون و نظم” رئیس جمهور. بایدن در نظرسنجی ها صدرنشین است ، اما ترامپ در حالی که بایدن در خانه از خانه خود خارج می شود ، از نظر عموم مردم عقب نشینی می کند و استراتژیست های جمهوریخواه برای غلبه بر موقعیت ضعیف خود در نظرسنجی ها روی شکاف اشتیاق حساب می کنند. برایان و جان با هم صحبت می کنند تد رال، یک مقاله نویس برنده جایزه و کاریکاتوریست سیاسی که کارش در www.rall.com است.

بخش “آموزش برای آزادی با بیل آایرز” روز دوشنبه جایی است که بیل به ما کمک می کند تا وضعیت آموزش را در سراسر کشور بررسی کنیم. چه چیزی در مدارس ، دانشکده ها و دانشگاه های ما اتفاق می افتد و چه تأثیری در جهان اطراف ما دارد؟ بیل آیرز، یک فعال ، آموزگار و نویسنده کتاب “تقاضای غیر ممکن: یک مانیفست رادیکال” را برایان و جان می پیوندند.

در این بخش ، هفته پیش رو ، میزبان نگاهی به اخبار جالب ترین هفته آینده و آنچه برای کشور و جهان معنی دارد از جمله شامل کنوانسیون ملی جمهوری خواهان ، اثر سیاسی کنوانسیون دموکرات ها ، آخرین اخبار در مورد Coronavirus ، اعتراض به خشونت پلیس نژادپرستانه ، و موارد دیگر. تحلیلگران اسپوتنیک نیوز و تهیه کنندگان این نمایش نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

قوانین بخش فناوری منظم روز دوشنبه یک راهنمای هفتگی در مورد چگونگی تهدید شرکت های انحصاری و دولت نظارت بر آزادی ، آزادی های گرامی ، حقوق مدنی و آزادی های مدنی است. توسعه دهنده وب و تکنسین کریس گارافا و مهندس نرم افزار و تحلیلگر فناوری و امنیت پاتریشیا گورکی به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]