پس از تیراندازی پلیس با جاکوب بلیک ، دو معترض شلیک کردند

پس از تیراندازی پلیس با جاکوب بلیک ، دو معترض شلیک کردند

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر با دکتر جرالد هورن ، استاد تاریخ در دانشگاه هیوستون و نویسنده کتابهای زیادی از جمله “ضربات در مقابل امپراتوری: امپریالیسم در بحران” همراه است.

دو تظاهرکننده شب گذشته در کنوشا ، ویسکانسین ، در جریان تظاهرات علیه تیراندازی پلیس به ضرب گلوله جاکوب بلیک در پشت کشته و یک نفر زخمی شدند. این تیرانداز که بخشی از یک گروه هوشیار بود ، اکنون دستگیر و به اتهام قتل متهم شده است. گلوله‌های پلیس از طناب نخاعی Blake عبور کرده و آن را قطع کردند و اکنون بلیک از کمر به پایین فلج شده است. فرماندار ویسکانسین وضعیت اضطراری را در صدها سرباز گارد ملی اعلام کرده است.

کنوانسیون ملی جمهوری خواهان شب گذشته بیشتر شبیه کنفرانس مطبوعاتی ریاست جمهوری بود ، که بیشتر در کاخ سفید واقع شده بود ، با حضور مایک پومپئو ، وزیر امور خارجه ، در یک سفر دیپلماتیک از اورشلیم صحبت می کرد ، و با یک مراسم طبیعی سازی برای شهروندان جدید ایالات متحده برگزار می شد. تئاترهای دیشب درباره وضعیت دموکراسی در آمریکا چه می گویند؟ جیم کاواناغ، سردبیر thepolemicist.net ، به نمایش می پیوندد.

کارگرانی از سراسر کشور برای هماهنگی راهپیمایی در عمارت مدیر عامل آمازون ، جف بزوس – ثروتمندترین فرد در جهان ، فردا ظهر به واشنگتن دی سی می روند. آنها خواهان آن هستند كه آمازون اقدامات مختلفی را برای محافظت از كاركنان در برابر همه گیر كورونویروس انجام دهد. برایان با او صحبت می کند کریس اسمالزبنیانگذار کنگره کارگران اساسی و سازمان دهنده راهپیمایی فردا در عمارت جف بزوس. کریس اسمالز پس از ساماندهی کارگران انبار خود در نیویورک به اخراج آمازون اخراج شد تا در میان بیماری همه گیر ، خواستار حمایت از سلامت شود.

اسرائیل روز گذشته در لبنان به مواضع رصد حزب الله شلیک کرد و این اختلافات بین دو کشور را افزایش داد. حملات هوایی اسرائیل علیه لبنان در همان هفته ادامه یافت که اسرائیل حملات و محاصره را به غزه افزایش داده است ، جایی که دو میلیون فلسطینی فقط با چهار ساعت برق در روز در آن زندگی می کنند. دن کوهن، یک روزنامه نگار و یک فیلمساز مستند ، که اخیراً فیلم “کشتن غزه” است ، به نمایش می رود.

سریال هفتگی چهارشنبه ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

بخش عادی چهارشنبه ، Beyond Nuclear ، مربوط به موضوعات هسته ای از جمله تسلیحات ، انرژی ، زباله و آینده فناوری هسته ای در ایالات متحده است. کوین کامپس، سازمان دیده بان زباله رادیواکتیو در سازمان Beyond Nuclear و تحلیلگر و تهیه کننده اخبار Sputnik نیکول روسل، به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]