پس از توهین شهردار به پلیس ، پلیس های برتر روچستر ترک شدند

پس از توهین شهردار به پلیس ، پلیس های برتر روچستر ترک شدند

در اپیزود امروز برنامه خطای خطا ، شین استراناهان ، مجری برنامه ، گارلند نیکسون ، میزبان مشترک ، به آن پیوست و آنها در مورد انواع رویدادهای فعلی ، از “مسمومیت” ناوالنی تا تنش بین یونان و ترکیه گرفته تا جو بایدن تا دلایل جنگ بی پایان بحث کردند. .

میهمانان

جیمز کری – سردبیر و بنیانگذار هشدار ژئوپلیتیک | تنش بین یونان و ترکیه

مایک پارتیکا – خالق سریال The Black Lives Matter Riots and the Left’s Moral Blindness در YouTube | استعفا های روچستر

تد رال – کاریکاتوریست ، نویسنده | کارتون ، نژادپرستی و جو بایدن

دنی سوورسن – افسر بازنشسته ارتش ایالات متحده و مربی سابق تاریخ در وست پوینت | آیا ایالات متحده آمریکا فکر می کند همه زندگی ها مهم هستند؟

در ساعت اول ، شین و گارلند در مورد ادعای لوكاشنكو ، رئیس جمهور بلاروس مبنی بر شنود تماس های آلمان اثبات جعل مسمومیت ناوالنی بحث كردند. سپس جیمز کری به آنها پیوست و در مورد تنش بین یونان و ترکیه صحبت کردند. جیمز گفت که این سالها ادامه داشته است و یونان به دلیل حقوق حفاری ، که به گفته او اردوغان برای بی ثبات کردن کشورهای مجاور دستکاری می کند ، به یک نقطه تماس برای مهاجرت اجباری تبدیل شده است. حزب اردوغان حدود 30 درصد اعتبار دارد و از نظر اقتصادی اوضاع برای ترکیه خوب پیش نمی رود. ترکیه برخی توافقات با را که به دلیل حمایت ایالات متحده از کردها در ترکیه است ، انجام داده و ترکیه نیز با روسیه دوستتر شده است. جیمز همچنین گفت که ترکیه زمانی پلی بین شرق و غرب بوده است ، اما نقش ترکیه در صحنه جهانی کاهش یافته است زیرا ایالات متحده آمریکا آنها را غیرقابل اعتماد می داند.

در ساعت دوم ، گارلند و شین با مایک پارتکا گفتگو کردند که وی معتقد است استعفای افراد برجسته در اداره پلیس روچستر ممکن است بیشتر شبیه پوشش باشد. وی گفت که پس از دیدن فیلم پلیس که ماهها در آن نگهداری نشده بود ، معتقد است که خونریزی مغزی علاوه بر PCP در سیستم عامل مهمی نیز بوده است. مایک با طرح این س whetherال که آیا این مسئله عمدتاً یک موضوع آموزشی است و برخلاف سو mal نیت توسط افسران منفرد یا خیر ، گفت که فکر نمی کند اگر افسران پلیس بد آموزش دیده اند ، پاسخگویی عادلانه ای داشته باشد. وی همچنین گفت ما در عصری زندگی می کنیم که ویدئوی تکان دهنده در حال رایج شدن است.

سپس تد رال ، کاریکاتوریست ، به میزبانان پیوست ، وی در مورد رمان گرافیکی آینده خود با عنوان “استرینگر” صحبت کرد و آنها در مورد کارت نژادپرستی و زن ستیزی صحبت کردند. تد گفت که سابقه کاریکاتوریست های معروف با استفاده از ویژگی های کلیشه ای وجود دارد و او سعی می کند چنین کاری نکند. سپس آنها به بحث در مورد جو بایدن پرداختند. تد گفت که پلت فرم بایدن هوسالی است و هیچ چیزی را نوید نمی دهد و او از Green New Deal که به دلیل تغییرات آب و هوا بیشتر و بیشتر مورد انتقاد قرار می گیرد حمایت نمی کند. تد افزود که او فکر می کند بایدن به سمت چپ حرکت نخواهد کرد. هنگام بحث در مورد بحث های ریاست جمهوری ، گارلند و تد توافق کردند که دونالد ترامپ تیزتر از بایدن است ، که حتی در صورت ثبت مجدد حرف هایش لج می کند. تد گفت ، هر چند باید سرگرم کننده باشد.

در ساعت سوم ، شین و گارلند با دنی سوورسن همراه شدند و آنها در مورد مفهوم جنگ بی پایان و اینکه چه چیزی برای تغییر آن لازم است ، بحث کردند. او گفت که تغییر از بالا یا نهاد ایجاد نمی شود. ما مردم باید آن را بخواهیم ، اما اکنون هیچ پیش نویس وجود ندارد و این باعث رضایت مردم شده است. دنی گفت COVID-19 یک آزمایش خواهد بود و خاطرنشان کرد که این کشورها را از نظر خود ناتوان می کند. وی همچنین فکر می کند COVID-19 یک آزمون برای جامعه است و گفت که در سیاست های آمریکا این راه آهن سوم است که هر کس را از مردم آمریکا بخواهد. دنی تعجب کرد ، اگر بخشی از مشکل ما باشد ، چه می شود؟ وی گفت که بی تفاوتی آمریکا در موضوعاتی مانند جنگ بی پایان مسئله ساز است و فوریت شهروندی وجود ندارد. او فکر می کند بی علاقگی بزرگترین تهدید ما است ، و بایدن این مسئله را حل نمی کند. دنی و میزبانان همچنین بحث کردند که آیا علت جنگهای بی پایان سیستمی است یا اینکه به بازیگران منفرد مربوط می شود.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم