پس از بیرون رفتن ترامپ کنسولگری در هیوستون ، چین به عقب بازگشت

پس از بیرون رفتن ترامپ کنسولگری در هیوستون ، چین به عقب بازگشت

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به تحلیلگران و تهیه‌کنندگان Sputnik News و والتر اسمولارک و نیکول روسول پیوستند.

جمعه بخش یک ساعته هفتگی Loud & Clear ، هفته بررسی ، حدود هفته در سیاست ، سیاست و امور بین الملل است. امروز آنها بر روی واژگونی ترامپ در رویکرد وی به همه گیری ، آخرین اقدامات آمریکا و تشدید لفاظی ها علیه چین ، سرکوب پلیس فدرال بر معترضین ضد نژادپرستی ، انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 و موارد دیگر تمرکز دارند.

امروز چین در پاسخ به بسته شدن دولت ترامپ کنسولگری چین در هیوستون ، تگزاس ، دستور بسته شدن کنسولگری ایالات متحده در چنگدو را صادر کرد ، که برای آن آنها سرقت از ادعای سرقت چینی اموال معنوی ایالات متحده را ذکر کردند. این اقدام تشدید جدی در تیتراژ بین ایالات متحده و چین بود. KJ Noh، یک فعال صلح و محقق درباره ژئوپلیتیک آسیا و همکار مکرر Counterpunch و Dissident Voice به این برنامه می پیوندد.

رئیس جمهور ترامپ دیروز گفت كه وی ماموران فدرال را به عنوان بخشی از آنچه او “افسانه عملیات” می نامد به شیكاگو ، آلبوكرکا و كانزاس سیتی می فرستد. در پورتلند ، این عوامل مهاجرت و اجرای گمرک ، گمرک و حفاظت از مرزها و دفتر زندانها معترضین مسالمت آمیز را مورد آزار و اذیت قرار داده اند ، آنها تظاهرکنندگان را از خیابان ها سوار ماشین های اجاره ای بدون مارک کرده اند و معترضان را بدون اتهام بازداشت کرده اند. شهرداران و والیان در آغوش بازداشتن هستند ، و آنها چندین پرونده علیه دولت شکایت کرده اند. اما رئیس جمهور بدون خدشه دار است. برایان و جان با هم صحبت می کنند ویت ریدتهیه‌کننده By Any средства به معنی لازم است که هر روز از هفته از 2 بعد از ظهر تا 4 بعد از ظهر در رادیو اسپوتنیک پخش می شود.

امروز جمعه است! بنابراین وقت آن است که بدترین و گمراه کننده ترین عناوین هفته باشد. برایان و جان با هم صحبت می کنند استیو پت، یک روزنامه نگار مستقل که انتقادات وی به رسانه های اصلی از ویژگی های سایت وی Left I on the News و توییترleftiblog است.

رسانه های سازمانی کارهایی را انجام می دهند که توسط بنیاد بیل و ملیندا گیتس در سطح بین المللی انجام می شود. به طور مرتب ، ما به طور مرتب گزارش های خبری در مورد مشارکت بنیاد در ساخت واکسن Covid-19 را مشاهده می کنیم ، به عنوان مثال. اما بنیاد گیتس مسئولیت خصوصی سازی سیاست بهداشت جهانی را بر عهده دارد. میشل گرینشتاین، یک روزنامه نگار و نویسنده “چرا بیل گیتس امپراطوری بهداشت جهانی نویدبخش امپراطوری بیشتر و بهداشت عمومی کمتر” در گروه گریزون و تهیه کننده سریال درباره جنگ فناوری بین ایالات متحده و چین و مستندی از این زمینه است. جنبش ضد دولتی 2019 در هنگ کنگ.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم