پس از اشتباه رفتن شام خانوادگی ، ستاره پرمخاطب TikTok طرفداران خود را 1 میلیون نفر از دست داد

پس از اشتباه رفتن شام خانوادگی ، ستاره پرمخاطب TikTok طرفداران خود را 1 میلیون نفر از دست داد

چارلی گریس د آملیو نوجوان رسانه های اجتماعی آمریکایی از زمان تبدیل شدن به یک خالق فعال در برنامه اشتراک ویدیو در اواخر سال 2019 ، نزدیک به 100 میلیون دنبال کننده در TikTok به ثبت رسانده است. اعتقاد بر این است که وی یکی از بزرگترین درآمدهای سیستم عامل است.

کاربر پیگیر TikTok ، چارلی گریس د آملیو ، 16 ساله ، فقط در چند روز پس از ارسال خانواده شجاعانه اش ، یک میلیون نفر پیرو خود را از دست داد ، یک فیلم شام “مهمان رمز و راز” با آشپز مشهور آرون می.

در این کلیپ ، که اعلام شد اولین سری از این مجموعه به نام “شام با D’Amelios” است ، چارلی ، والدینش و خواهر 19 ساله اش دیکسی ، که همچنین دارای یک پایگاه تبلیغاتی قابل توجه 43.8 میلیون نفر در این سیستم عامل است ، جیمز چارلز ، همكار TikToker به او پیوست تا ماه مه كیلا سنتی اسپانیا پذیرایی شود.

با این حال ، پس از انتشار این فیلم در کانال YouTube خانواده در این هفته ، بلافاصله ویروسی شد ، و نه با صدای مثبت.

هر دو دختر بخاطر رفتارهای “بی ادبانه” ، “بی احترامی” آنها و “لودگی” نسبت به سرآشپز می در طول شام مورد انتقاد قرار گرفتند. حالات واضح چهره خواهر و اظهارنظر در مورد اینکه آیا او می تواند به جای آن “ناگت های دینو” بخورد.

چارلی همچنین در این ویدئو شنیده می شود که از جیمز چارلز در مورد داشتن فقط 95 میلیون فالوئر در زمان فیلمبرداری و نه “عدد زوج” 100 میلیون شکایت دارد.

این دختران و رفتارهای آشکار والدینشان با واکنش شدید طرفداران روبرو شده اند و آنها صفحه TikTok کارلی را دسته دسته ترک کرده اند. طبق برآوردهای نیویورک پست ، چارلی از داشتن 99.5 میلیون فالوور در روز چهارشنبه به داشتن 98.5 میلیون فالوور در روز جمعه رسید.

“من فیلم شام d’amelio را تماشا کردم و چارلی و دیکسی به معنای واقعی کلمه بسیار بی ادب بودند. به خاطر غذایی که دارید سپاسگزار باشید شما به معنای واقعی کلمه یک آشپز شخصی داشتید [sic]، “یک کاربر نوشت در توییتر.

چارلی ، ستاره رقص ، پنجشنبه شب با انتشار یک کلیپ گریه ، سعی در پایین آوردن این درام داشت ، جایی که او منتقدان خود را به حمله شخصی به او متهم کرد ، گفت: “چیزهایی را بهم ریخته” و حتی تهدید به مرگ. دومین TikToker با بیشترین درآمد پس از آن پیشنهاد کرد که او حتی می تواند به دلیل پاسخ سمی که در شبکه داشته است ، از سیستم عامل خارج شود.

دیکسی همچنین با توضیح رفتار “خراب” خود با این واقعیت که او به سادگی “چیزهای زیادی” را بیرون می کشد ، درگیر جنجال ها شد.

“من و خانواده ام چند ماهی است که با سرآشپز آرون می کار می کنیم ، روی محتوای کانال ما کار می کنیم و روی محتوای کانال او کار می کنیم ، و [we’ve] یک دوستی شگفت انگیز ایجاد کرد ، “دیکسی اظهار نظر کرد.

جیمز چارلز و آشپز می هر دو برای دفاع از خواهران شتافتند.

“این وضعیت چارلی با من مناسب نیست… 100 میلیون پیرو در یک سال و شما انتظار دارید که او بداند چگونه یک الگوی عالی باشد؟ تهدید به مرگ به دلیل اینکه او یک خورنده خوار است و در مورد یک نقطه عطف شوخی کرده است؟ ” چارلز در توییتر خود نوشت.

“آن دختران بزرگترین هستند ، من آنها را دوست دارم. همه چیز سرگرم کننده و بازی بود. اصلاً ، اصلاً [were my feelings hurt]. من انتظار ندارم که او حلزون ها را دوست داشته باشد. همانطور که گفتم ، کسی فکر کرد که تغذیه حلزون به آنها خنده دار خواهد بود ، و آنها واکنش نشان دادند. همه چیز خوب است ، “آرون می هنگام اظهار نظر در مورد واکنش منفی به هالیوود فیکس گفت.

تاکنون ، چارلی د آملیو هنوز هم یکی از محبوب ترین دنبال کنندگان در TikTok است و بیش از 7.7 میلیارد “پسندیدن” پس از شروع فعال ارسال پست در سیستم عامل در سال 2019 دارد.