پسر ترامپ می گوید الک بالدوین باید خودش را در تقلید طنز بازی کند

پسر ترامپ می گوید الک بالدوین باید خودش را در تقلید طنز بازی کند

آلک بالدوین ، بازیگر هالیوود ، که شخصیت شنبه شب زنده یاد دونالد ترامپ است ، مورد رسوایی قرار گرفت: همسر 36 ساله او ، هیلاریا ، اصالتاً اهل بوستون ، به تظاهر به اسپانیایی بودن متهم شد. او در پاسخ گفت كه مردم “او را نادرست معرفی كرده اند”.

دونالد ترامپ جونیور ، پسر رئیس جمهور ایالات متحده ، فقط نمی توانست از جنجال های پیرامون همسر الک بالدوین ، بازیگری که به طور مکرر خانواده و پدرش را در هنگام حضور در برنامه های Saturday Night Live هدف قرار می دهد ، دور بماند.

هیلاری بالدوین ، متولد هیلاری هیوارد توماس ، در رسانه های اجتماعی روزهای سختی را پشت سر می گذارد پس از اینکه در توییتر فاش شد این فرد اجتماعی ، که در طول حضور در تلویزیون خود بارها با لهجه سنگین اسپانیایی صحبت می کرد و حتی یک بار در یادآوری کلمه انگلیسی برای “مشکل” داشت خیار “در طول نمایش امروز ، هیچ ارتباط مستقیمی با اسپانیا نداشت – جدا از این واقعیت که پدر و مادرش در سال 2011 به آنجا نقل مکان کردند و او از کودکی سفرهای زیادی به کشور داشت. شوهرش اما مدتی ادعا كرد كه همسرش اهل اسپانیا است و زندگینامه وی در صفحات CAA و IMDb قبلاً مایوركای اسپانیا را به عنوان محل تولد خود عنوان كرده بود.

“الك بالدوین باید الك بالدوین را بازی كند وقتی SNL در طی چند دهه گذشته با تقلید از همسرش وانمود می كند اسپانیایی است ، برخلاف دختر سفیدپوست مقدماتی كه واقعاً است ، تقلید می كند. این اولین چیز خنده دار است که Saturday Night Live پس از سالها تولید کرده است “، دون جونیور. نوشت در توییتر.

کمی قبل از این توییت ، وی مقاله ای در مورد همسر الک بالدوین با عنوان “هیلاریا بالدوین می گوید مردم فقط در مورد لهجه جعلی خود ، میراث اسپانیایی” گیج می شوند “را به اشتراک گذاشت.

پسر رئیس جمهور اظهار داشت: “آنها گیج شده اند که چرا کسی ده ها سال در مورد محل تولد شما دروغ می گوید و لهجه ای جعلی ایجاد می کند …”

سخنان دون جونیور در میان جمعیت توییتر که روزها اخبار پیرامون رسوایی “میراث جعلی اسپانیا” را دنبال می کردند ، واکنش خاصی پیدا کرده است. اما بسیاری نمی توانند این واقعیت را نادیده بگیرند که بسیاری از جعل هویت های بالدوین واقعاً خیلی خنده دار است که نباید آنها را فراموش کرد.

هیلاریا ، که قبلاً در اینستاگرام تأیید کرد که او واقعاً در بوستون متولد شده است و هیچ یک از والدین او اسپانیایی نیستند ، روز چهارشنبه مصاحبه ای طولانی با نیویورک تایمز انجام داد و گفت که مردم در مورد هویت او مانند دیگران “گیج شده اند” “نادرست معرفی کردن” او بوده است.

مربی مشهور یوگا با بیان اینکه او واقعاً در بوستون متولد شد و در سن 19 سالگی به نیویورک نقل مکان کرد ، گفت: “این نیست که من کاری اشتباه انجام می دهم ، و من فکر می کنم بین پنهان کاری و ایجاد مرز تفاوت وجود دارد.” .

پیش از این بسیاری تصور می کردند که این زن همانطور که در پادکست آوریل ادعا کرده بود ، در آن مرحله به ایالات متحده راه یافته است. در آن زمان به نظر نمی رسید که هیلاریا هرگز این برداشت را انکار کند.

“برای من ، من احساس می کنم 10 سال را صرف به اشتراک گذاشتن آن داستان بارها و بارها کرده ام. و اکنون به نظر می رسد که کافی نیست ، “زن استدلال کرد ، و حاضر به اعتراف کرد که او در مورد ریشه خود دروغ گفته است.

به گفته همسر آلک بالدوین ، او کاملاً در مورد ریشه و تربیت بوستون کاملاً واضح بود ، چیزی که به گفته همسرش از آن آگاه بود.

خود این بازیگر در شبکه های اجتماعی گفت که همسرش “خود را بعنوان یک زن اسپانیایی دوباره اختراع کرد”.

“گلايه طولاني مدت” هيلاريا پس از يك موضوع حذف شده در توئيتر از حسابlenibriscoe در کانون توجهات قرار گرفت ، كه بعداً به ديلي ميل گفت كه “ادعا كردن مهاجر بودن و تأثير گذاردن” براي مهاجم “توهين آميز و اشتباه” است صحبت از انگلیسی به عنوان زبان دوم زیرا تمایل دارد “تجربه واقعی زنان مهاجر واقعی” را به دست آورد.

شخص ناشناس پشت این حساب ، همچنین سفیدپوست ، گفت که او توئیتی را منتشر کرده است که باعث ایجاد چنین سر و صدایی شده است فقط به دلیل خسته بودن.