پزشک عمومی ترامپ می گوید شاید ما باید به عنوان یک درمان Covid-19 از سفید کننده تزریق کنیم

پزشک عمومی ترامپ می گوید شاید ما باید به عنوان یک درمان Covid-19 از سفید کننده تزریق کنیم

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به تحلیلگران و تهیه کنندگان Sputnik News ملحق می شوند که والتر اسمولارک و نیکول روسول هستند.

جمعه بخش یک ساعته هفتگی Loud & Clear ، هفته بررسی ، حدود هفته در سیاست ، سیاست و امور بین الملل است. امروز آنها بر آخرین توصیه های عجیب و غریب پزشکی ترامپ ، بحران فزاینده اقتصادی و پیامدهای بین المللی بیماری همه گیر کروناویروس متمرکز شده اند.

سیاست نه تنها در ایالات متحده بلکه در سرتاسر جهان عامل مهمی در گزارش دهی از تاج ویروس است. پرزیدنت ترامپ دیروز در کنفرانس مطبوعاتی روزانه خود گفت که همه گیری فقط در آنچه که او “دولت های دموکرات” خوانده بود ، جدی است و نه در کشورهای جمهوریخواه. در سایر نقاط جهان ، دولتها در حال كاهش میزان آلودگی خود هستند ، یا در بعضی موارد وانمود می كنند كه هیچ یكی از آنها وجود ندارد ، در تلاش برای نشان دادن كاملاً كنترل در خانه. در همین زمان ، ایالات متحده ایران ، ونزوئلا و سایر کشورها را تهدید می کند. آیا این فقط برای منحرف کردن مردم آمریکا از ویروس در خانه است؟ مارک Sleboda، یک تحلیلگر امور خارجه و امنیت ، به نمایش می پیوندد.

اعتراضات کاروان خودروسازی در تقریباً 50 شهر در سراسر کشور برای فردا خواستار لغو اجاره و وام است. شركت كنندگان در این اقدامات كه به تمام دوردست های اجتماعی و سایر الزامات بهداشت عمومی احترام می گذارند ، از دولت می خواهند كه نه تنها مهلت قانونی برای اخراج را اعلام كند بلكه اعلام كند كه هیچ بدهی به مالكین و بانكها در حالی كه همه گیری ادامه دارد ، نخواهد رسید. دهها میلیون نفر دیگر از کار خارج نیستند. برایان و جان با هم صحبت می کنند نینو براون، یک فعال با اتحادیه معلمان بوستون و یک سازمان دهنده برای لغو اقدام اجاره فردا و تحلیلگر Sputnik News والتر اسمولارک.

امروز جمعه است! بنابراین وقت آن است که بدترین و گمراه کننده ترین عناوین هفته باشد. برایان و جان با هم صحبت می کنند استیو پت، یک روزنامه نگار مستقل که انتقادات وی به های اصلی از ویژگی های سایت وی Left I on the News و توییترleftiblog و تهیه کننده Sputnik است نیکول روسل.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید