پزشکان از خطوط مقدم خبر می دهند که قیمت نفت پایین می رود

پزشکان از خطوط مقدم خبر می دهند که قیمت نفت پایین می رود

مسیر کمترین مقاومت ، آبی بدون اهمیت چه کسی ما را به جایی نمی رساند ، ناکام می ماند. نادیده گرفتن کسانی که می گویند این تنها راه است.

گیلبرت مرسیسردبیر اخبار Junkie Post و نویسنده کتاب “The Orwellian Empire” با میزبانان مسیفیت باب شلوئبر و جمارل توماس برای تجدید حیات در سقوط قیمت نفت و تأثیر نفت بر ژئوپلیتیک صحبت کرد. Mercier خاطرنشان می کند این همان چیزی است که وقتی شما برده ی تأمین و تقاضا هستید ، – و همچنین آنچه که وقتی از ده ها سال است که از استفاده از نفت عربستان به عنوان نوعی گربه استفاده می کنید ، دریافت می کنید. غرب به ریاض یک سلاح بارگیری کرد. اکنون آنها از آن استفاده می کنند. وی همچنین علت اصلی وقوع شورش های جاری در فرانسه و چگونگی بروز شکست جهانی زنجیره تأمین را در حومه فقیرنشین پاریس توضیح داد.

این دو در تلاشهای علف کش آمازون برای ردیابی موارد COVID-19 در بین کارگران خود قرار نگرفتند ، بلکه تلاش برای اتحاد در انبارها و سایر قسمت های امپراتوری آن ، مانند Whole Foods ، را دنبال کردند.

یک پزشک دانشگاهی که در واشنگتن دی سی کار می کند ، به ناکامی ها پیوست که به طور ناشناس در مورد شرایط بیمارستان های پایتخت صحبت کرد. هنوز تجهیزات حفاظت شخصی کافی وجود ندارد و شرایط کار آنقدر سخت است که پرستاران برای اعتراض به خیابان ها می روند. وی به میزبان آقاستگان یادآوری كرد كه بیمارستان ها مشاغل پول درآوردن هستند و با افزایش فشار برای “گشودن” اقتصاد ، بیمارستان ها نیز مصون نخواهند بود. وی تأکید کرد ، اما همه این چیزهای جدیدی نیست. این مرگ و میرها ، این آسیب ، نتیجه عملکرد سیستم ما دقیقاً همانگونه است که برای آن طراحی شده است. وی در طی فراخوانی از پرستاران معترض گذشت تا بدانند که مبارزه آنها همان شخصی است که هرکسی برای انجام کارهای عادلانه کار ، خدمات مراقبت از انسان ، سیاستهای ضد نژادپرستی و جنبشهای مرتبط با آن طرفداری می کند.

تحلیلگر سیاسی ، نویسنده و رئیس جمهور ReThinking سیاست خارجی میچل پلیتنیک کنار رفت تا درباره آخرین معجزه سیاسی بنیامین نتانیاهو صحبت کند و قصد دارد الحاق کرانه باختری را پیوست. با اشغال اسرائیل از سرزمین های فلسطین بسیار عادی و فلسطینی ها چنان نامرئی ، این الحاق برنامه ریزی شده تقریباً یک بحث و جدال نیست ، فقط یک چالش تدارکاتی است. آنها درباره اثر انگشت دولت ترامپ درباره این طرح و اینکه آیا بنی گانتز تاکنون نخست وزیر خواهد بود ، بحث می کنند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید