پرونده های COVID-19 ایالات متحده در حال افزایش است: آیا موج بعدی آغاز می شود یا سونامی در حال انجام است؟

پرونده های COVID-19 ایالات متحده در حال افزایش است: آیا موج بعدی آغاز می شود یا سونامی در حال انجام است؟

در این نسخه از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون میزبان مشترک با دکتر یولاندرا هانکوک در مورد آینده بیماری همه گیر COVID-19 در ایالات متحده صحبت می کنند.

در اوایل ماه سپتامبر ، انستیتوی سنجش و ارزیابی بهداشت دانشگاه واشنگتن پیش بینی کرد که در محتمل ترین سناریو در پایان سال تعداد کشته شدگان COVID-19 ایالات متحده به 410،000 نفر برسد. طبق اعلام دانشگاه جان هاپکینز ، شمار تلفات کنونی از 216000 نفر فراتر رفته است. در تیتر یک روزنامه سه شنبه واشنگتن پست آمده است: “موارد ویروس کرونا در ایالات متحده در حال افزایش است ، و باعث نگرانی می شود که موج بزرگ بعدی آغاز شده است.” عنوان فرعی خاطرنشان کرد: “40 ایالت شاهد افزایش هفته به هفته عفونت ها بوده اند.” این به معنای جلو رفتن چیست؟

روز سه شنبه ، ما با کریس هجز در مورد مقاله اخیر کنسرسیوم وی با عنوان “نامزدی ترامپ برای بارت یک قدم دیگر به سوی توتالیتاریسم مسیحی” صحبت کردیم. اکنون ، ما به این س addressال می پردازیم: آیا همانطور که روز سه شنبه سناتور شلدون وایت هاوس (D-RI) گفت ، “یک عملیات پول تاریک” برای قدرت گرفتن قدرت توسط جمهوری خواهان در دادگستری ایالات متحده وجود دارد؟

دکتر مارتین لوتر کینگ یک بار به ما گفت که ایالات متحده “بزرگترین عامل تأمین خشونت در جهان امروز است”. نلسون ماندلا به ما گفت که “نگرش ایالات متحده آمریکا تهدیدی برای صلح جهانی است.” میهمان بعدی ما دنی هایپهونگ یک قطعه شنبه برای American Herald Tribune نوشت ، با عنوان “ایالات متحده برترترین ناقض حقوق بشر در جهان است و حتی نزدیک نیست.” در آن ، او می گوید ، “کمتر چیزهایی در ایالات متحده سیاسی شده و تحریف شده است تا موضوع حقوق بشر.” بعدش چی پیش میاد؟

واشنگتن پست سه شنبه گزارش داد. بلافاصله دو س toال به ذهن خطور می کند: این به چه معناست و چه علامتی دارد؟

آنتی وار دات کام روز سه شنبه گزارش داد: “بلومبرگ روز چهارشنبه داستانی را منتشر کرد که به منابع ناشناس استناد می کند که می گویند پرزیدنت ترامپ به دنبال خروج صدها سرباز آمریکایی از سومالی است ، جنگی که دولت از سال 2017 به طور قابل توجهی افزایش یافته است. چه چیزی باید از این کار درست کنیم؟

“شهادت کارشناس ماهیت سیاسی پرونده علیه را برجسته کرد [WikiLeaks co-founder Julian] “گزارشگران بدون مرز (RSF) در گزارشی در تاریخ 9 اکتبر گفت:” آسانژ ، عدم وجود شواهد دولت ایالات متحده در مورد ادعای آسیب ناشی از آن ، و نگرانی های فوری بشردوستانه در رابطه با سلامت جسمی و روانی آسانژ “.” دادرسی های مخدوش. تصمیم استرداد در 4 ژانویه 2021 پیش بینی می شود. “بعدی چه خواهد شد؟

گفته شده است که رهبران نظامی تمایل به آموزش و آماده سازی برای جنگ آخر دارند. آیا ارتش ایالات متحده درسهای اشتباهی از درگیری در قره باغ می آموزد؟

NPR روز سه شنبه گزارش داد: “در حالی که طالبان در آخر هفته حمله را برای تصرف مناطقی از استان هیرمند در جنوب افغانستان آغاز کردند ، صدها کشته در میان شدیدترین نبردهای شهری از زمان آغاز مذاکرات صلح افغانستان در ماه گذشته رخ داد”. چگونه این اتفاق افتاد؟

میهمانان:

دکتر یولاندرا هنکوک – پزشک دارای مجوز و متخصص طب چاقی

ری بیکر – تحلیلگر سیاسی و میزبان پادکست دستور کار عمومی

دنی هایپهونگ – نویسنده و مشارکت کننده در گزارش برنامه سیاه

دکتر لینوود توحید – دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری – کانزاس سیتی

دانیل مک آدامز – مدیر اجرایی م Instituteسسه صلح و سعادت رون پل

نیل کلارک – روزنامه نگار و صدا و سیما

دنی سوورسن – سرگرد بازنشسته ارتش آمریكا و نویسنده كتاب “اختلاف میهن پرستی: آمریكا در عصر جنگ بی پایان”

ماروین وینباوم – مدیر مرکز مطالعات پاکستان و افغانستان در انستیتوی خاورمیانه

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم