پرونده های بزرگ هیئت منصفه هیچ اتهامی به قتل مأموران مرتبط با مرگ برونا تیلور را نداد

پرونده های بزرگ هیئت منصفه هیچ اتهامی به قتل مأموران مرتبط با مرگ برونا تیلور را نداد

در این نسخه از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون میزبان مشترک با وکیل جان بوریس درباره یک هیئت منصفه عالی در لوئیزویل ، کنتاکی ، از تشکیل پرونده اتهام قتل سه افسر درگیر در مرگ برونا تیلور ، خودداری کردند.

یک هیئت منصفه عالی در لوئیزویل روز چهارشنبه دریافت که دو نفر از افسران اداره پلیس متروی لوئیزویل (LMPD) که در حمله ای که باعث کشته شدن تیلور در 13 مارس شد ، گروهبان بودند ، نقش داشتند. در آن زمان جان ماتینگلی و دت مایلس کاسگرو در شلیک سلاح های خود موجه بودند. سومین ، LMPD سابق Det. واشنگتن پست روز چهارشنبه گزارش داد ، “برت هانكیسون” “به اتهام شلیك چند گلوله به داخل آپارتمان همسایه ، به سه فقره تهدید به درجه حرارت درجه یك متهم شد.” “یک قاضی قرار وثیقه هنکیسون را 15000 دلار تعیین کرد.” آیا هیئت منصفه عالی در این مورد تصمیم درستی گرفت؟

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا “روز چهارشنبه از تعهد انتقال صلح آمیز قدرت در صورت شکست در انتخابات خودداری کرد و اظهار داشت که در صورت عدم پیروزی ، این امر به دلیل رای گیری جعلی از طریق نامه الکترونیکی است و نه به دلیل رای دادن بیشتر آمریکایی ها به او” واشنگتن پست روز چهارشنبه گزارش داد. چقدر لحن برای کشور خطرناک است؟

آسوشیتدپرس روز چهارشنبه گزارش داد: “رئیس جمهور دونالد ترامپ روز چهارشنبه اعلام کرد که تحت تحریم های جدید آمریکایی ها اجازه ندارند سیگار و رم از کوبا به خانه ببرند. چه کاری باید از این درخواست آشکار از آمریکایی های کوبایی انجام دهیم ، که احتمالاً عامل مهمی در پیروزی فلوریدا در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر است؟

میلواکی ، ویسکانسین ، شبکه CBS 58 روز چهارشنبه گزارش داد: “ران جانسون سناتور ویسکانسین گزارشی درباره تحقیق در مورد سیاست ایالات متحده و اوکراین و تضاد منافع منتشر کرده است.” “این گزارش حاکی از آن است که میلیون ها دلار در معاملات مالی” مشکوک “بین پسر جو بایدن ، هانتر بایدن ، همکاران وی و افراد خارجی استفاده شده است. سناتور جانسون بایدن را متهم می کند که ارتباطات هانتر را” غیرقابل باور “نمی داند.” از همه اینها استفاده کنید؟

استففن سایبرت سخنگوی دولت گفت: “آلمان حتی پس از تحلیف روز چهارشنبه الكساندر لوكاشنكو را به عنوان رئیس جمهور بلاروس به رسمیت نمی شناسد.” آیا این وضعیت تغییر خواهد کرد؟

Antiwar.com روز چهارشنبه گزارش داد: “وزیر امور خارجه مایک پمپئو مضمون سخنان خصمانه خود را در جنگ سرد با هدف پکن در سخنرانی روز چهارشنبه در ساختمان پایتخت ایالت ویسکانسین ادامه داد”. “پمپئو به گروهی از قانون گذاران در سطح ایالت ویسکانسین در مورد تلاش های دولت چین برای تأثیرگذاری بر دولت های ایالت ایالات متحده هشدار داد.” چه چیزی باید از این کار درست کنیم؟

مقاله چهارشنبه در CounterPunch گفت: “طی چندین دهه گذشته ، ایالات متحده در تولید عمده سیستم های بزرگ تسلیحاتی در جهان و رهبر در فروش جهانی سلاح بوده است.” “بیشتر از این فروش ها در بی ثبات ترین منطقه جهان ، خاورمیانه ، نسبت به سایر مناطق جهان انجام شده است.” در حالی که ترامپ ادعا می کند می خواهد ایالات متحده را از جنگهای بی معنی خارج کند ، دولت های آمریکایی کشور را درگیر جنگ های گران و سودآور می کنند. بعد از این چه خواهد شد؟

رمزی بهرود در آخرین مقاله خود در MintPress News می نویسد ، “فلسطین را هرگز نمی توان از طریق اعداد به درستی درک کرد ، زیرا اعداد غیر انسانی ، غیرشخصی هستند و در صورت لزوم می توانند به معنای کاملاً چیز دیگری باشند. اعداد برای گفتن داستان نیستند. از وضعیت انسان ، و هرگز نباید آنها را جایگزین احساسات کنند. “

میهمانان:

جان بوریس – وکیل مدنی

تد رال – کاریکاتوریست سیاسی و ستون نویس سندیکا

چارلز سیمونز – وکیل مدافع ، همکار بین الملل در دانشگاه کلمبیا ، استاد برجسته روزنامه نگاری در دانشگاه میشیگان شرقی و مدیر مشترک موزه و مرکز فرهنگی Hush House در دیترویت ، میشیگان

الكساندر مرکوریس – سردبیر مجله The Duran

دن لازار – روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “جنگ اعلام نشده آمریکا”

دنی هایپهونگ – نویسنده و مشارکت کننده در گزارش برنامه سیاه

گلهای مارگارت – اطفال اطفال ، فعال اصلاحات بهداشتی و مدیر مشترک در مقاومت مردمی

مدیا بنیامین – بنیانگذار Code Pink

رابرت فانتینا – روزنامه نگار و فعال فلسطینی

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]