پروازها لغو شد ، مرزها بسته شد ، کریسمس خراب شد: ‘Mutant’ COVID Strain باعث آشوب در انگلیس می شود

پروازها لغو شد ، مرزها بسته شد ، کریسمس خراب شد: ‘Mutant’ COVID Strain باعث آشوب در انگلیس می شود

در تعطیلات آخر هفته ، انگلیس از کشف سویه جدید ویروس کرونا خبر داد که گفته می شود از انواع دیگر ویروس قابل انتقال است.

سویه جدید و واگیر COVID-19 میلیون ها انگلیسی را مجبور به لغو برنامه های کریسمس خود کرده اند ، فقط چند روز قبل از تعطیلات که پیش بینی می شود زیرا نسخه “جهش یافته” ویروس باعث شده تا دولت مناطقی از کشور ، از جمله لندن ، تعطیل شدن.

از زمان کشف جهش در آخر هفته قبل از تعطیلات کریسمس ، صدها پرواز لغو شده اند زیرا کشورهای اتحادیه اروپا و فراتر از آن ممنوعیت سفر به و از انگلیس را اعمال کرده اند.

آخر هفته همچنین شاهد صف های عظیم هزاران نفر از مردم لندن در ایستگاه های قطار بود ، زیرا مردم پیش از شدیدترین محدودیت های سطح 4 ، اعلام شده توسط دولت به دلیل فشار جدید ، قبل از نیمه شب سعی داشتند از پایتخت انگلیس فرار کنند.

پیش از این برنامه هایی وجود داشت که اجازه می دهد مسافرتهای بین ردیفی برای اختلاط خانوار برای یک دوره تا پنج روز در طول جشن های کریسمس مجاز باشد ، اما طبقه 4 سفر غیر ضروری به خارج از منطقه و همچنین اختلاط خانگی ، از جمله در تمام طول فصل تعطیلات را ممنوع می کند. .

جدای از “سرقت” کریسمس ، سویه جدید ویروس کرونا ، که تصور می شود تا 70 درصد سریعتر از ویروس کرونا ، منتقل می شود ، فرانسه را وادار کرده است مرزهای خود را به روی ترافیک کامیون انگلیس ببندد تا تلاش کند جلوی گسترش جهش یافته را بگیرد. ویروس ، در نتیجه باعث ایجاد هرج و مرج در تعدادی از بنادر می شود ، “مایل های صف صف باری” در کنت مشاهده می شود.

در حالی که اتحادیه اروپا در تلاش است پروتکل هایی را برای از سرگیری سفر با انگلستان تنظیم کند ، بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس به مردم اطمینان داده است که ایجاد اختلال در بنادر اصلی مانند داور بر اکثر قریب به اتفاق مواد غذایی و تجهیزات پزشکی تأثیر نخواهد گذاشت.