“پدر بی بی سی” اکنون یک مادر بی بی سی دارد: این مصائب مصاحبه باعث خنده شما می شود

“پدر بی بی سی” اکنون یک مادر بی بی سی دارد: این مصائب مصاحبه باعث خنده شما می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

تعادل کار- والدین گاه به صورت عمومی قابل تصور مختل می شود. بیماری همه گیر این تعادل را شکننده تر و با توجه به تجربیات ویروسی ویروس به بشریت تبدیل کرده است.

کودکان و نوجوانان و حیوانات خانگی می توانند به طرز مشکلی فقط اخبار را تقویت کنند ، نه اینکه آن را خراب کنند.

اغتشاشات کوچک بدشانسی آنها بلافاصله نمادین می شوند ، این مورد مصاحبه چهارشنبه بی بی سی با دکتر کلر ونهام از دانشکده اقتصاد لندن بود.

تکشاخ کجا باید برود؟

ونهام با شجاعت سعی کرد در مورد محاصره محلی در انگلستان صحبت کند ، زیرا دخترش از بالای میز بالا رفت و توجه او را جلب کرد.

وقتی کودک با تنظیم یک عکس تکشاخ روی قفسه کتاب آزمایش کرد ، کریستین فریزر ، میزبان بی بی سی نمی تواند کمک کند اما درگیر شود.

او نام دختر را پرسید و گفت: “اسکارلت ، فکر می کنم در قفسه پایین به نظر می رسد بهتر است … و یک اسب شاخدار زیبا است”.

سپس دختر از نام مجری سؤال كرد و پس از یادگیری آن ، گفتگو را به سوژه جالب توجه مبدل كرد كه یونی شاخ كجا قرار می گیرد.

دکتر ونهام قبل از عذرخواهی از فریزر گفت: “فکر می کنم فقط در آن قفسه عالی است ، متشکرم”. مجری مبادله با طنز خوب صورت گرفت و آن را “آموزنده ترین مصاحبه ای که من در تمام روز انجام داده ام” توصیف کرده است. سرانجام خانواده در مورد قفسه فوقانی توافق کردند.

اشتعال بیسکویت

به طور تصادفی ، یک داستان مشابه در یک مصاحبه Sky News در آن روز رخ داد ، هنگامی که یک کودک خردسال گرسنه مصاحبه با دبیرا هاینس ، سردبیر امور خارجه کانال را قطع کرد.

هینز گفت: “واقعاً متأسفم که پسرم وارد کشورمان شد”. او به بچه خود گفت: “بله ، شما می توانید دو بیسکویت بخورید” و پس از آن بخش ناگهان قطع شد.

مارک آستین ، که مصاحبه را انجام داد ، درباره عزیمت همکارش اظهار داشت: “ما دبورا هاینس را در جریان کامل با برخی وظایف خانوادگی قرار خواهیم داد … اما این همان اتفاقی است که در حبس قفل می افتد.”

بعداً هینز تأیید کرد که “مهارتهای مذاکره زیاد با پسرش ، او را به دو دستگاه هضم شکلات تبدیل کرده است.”

دو در یک زمان

این دو گلگیر یکی از بهترین لحظات تلویزیونی در تمام دوران را تشکیل دادند – مصاحبه بی بی سی با پروفسور رابرت ای کلی.

این متخصص کره شمالی در مارس 2017 هنگامی که دخترش ماریون و پسرش جیمز به طور نامحسوس مصاحبه را به هم زدند ، به شهرت رسید و همچنین مادرشان ، یونگ-کیم را به کانون توجه قرار داد. متعاقباً کلی به نام “پدر بی بی سی” لقب گرفت.

کلی لحظه اسفند ماه دوباره بازنگری کرد ، وقتی دوباره با سه گانه ظاهر شد تا در مورد چالش های کار از خانه و تربیت فرزندان صحبت کند. آنها دقیقاً مثل سه سال پیش بازیگوش بودند.

پسر ثور

بزرگترین ستاره های هالیوود نیز از چنین تصادفات مصون نیستند. کریس همسورث ، ستاره انتقام جویان ، در طی مصاحبه ای در ماه آوریل ، از پسر شش ساله اش خنده دار دور شد.

پسرک داخل قاب شد و قبل از خروج از لبخند لبخند زد بعد از اینکه همسورث چیزی را برای او زمزمه کرد. با این حال ، او به نظر می رسید که در پس زمینه با shenanigans خود ادامه دهد.

لوک درسی ، میزبان گفت: “من از این مصاحبه لذت می برم ، زیرا من کریس را تماشا می کنم ، کسی که می تواند هر کاری انجام دهد ، ستاره هالیوود ، زندگی به زیبایی می رود ، اما مانند همه ما ، نمی تواند فرزندان خود را تحت کنترل خود نگه دارد.”

“او به من نگاه می کند ، درست است؟” این بازیگر با حرکتی خیره‌کننده جواب داد. “در حال حاضر من به او یک جور چیز کوچک می دهم ،” یکی از این موارد – [he’s] انجام کارهای روزانه و بیشتر او کمی بلندتر می شود. “

این ستاره آوسی سپس سعی کرد قبل از مکث دوباره در اواسط جمله ادامه دهد زیرا پسرش شروع به پرتاب بالش به رایانه کرد.

کرکی با احتمال خلوص

اما این فقط بچه ها نیستند که بعضی اوقات در قسمت اشتباه دوربین قرار می گیرند. یک زن و شوهر از هواشناسان در آمریکا مجبور شدند گزارشاتی را از خانه به همراه حیوانات خانگی خود به دلیل وجود تاج ویروس ارائه دهند.

“همه می گویند ،” همکار من این ، همکار من “. این همه همکار من در تمام طول روز بوده است. “، گفت: ژاکی جراس از کانال هواشناسی هنگام برداشتن شنژن آسترو ، گفت:

همکار وی کریس وارن با گربه اش لولو در تماس قرار گرفت و بیشتر نمای را مسدود کرد. او شوخی کرد: “من همکار خود را با خودم همراه کردم”. قطعاً آن روز گربه ها و سگ ها را در خانه باران می دادند.

سگ را بردی داد

هواشناسی ارشد هواشناسی FOX 13 در Tampa ، پل Dellegatto ، مجبور به پیش بینی در خانه با یک سگ سرقت نشان می دهد.

Dellegatto در طول پخش در ماه مه گفت كه این برادكس بادی “کامپیوتر را با سر خود شلیک كرد” ، مانع از نمایش او نقشه های هواشناسی شد. مجری گفت: “بگذارید پیش بینی من را كلام كنم” ، قبل از سرخوردن حیوان: “این خیلی باهوش نبود.”

همچنین مشخص شد که دلگلو دو میز قاب از توله سگ قبلی خود را روی میز خود دارد.

و به عنوان یک جایزه کوچک ، این ویدیو از cutest کدو تنبل عکسبرداری از یک تمرین هدایت شده در خانه را به لحن “Sober Up” بررسی کنید.