پایتخت ایالات متحده: خجالت نهایی در مقابل جهان

پایتخت ایالات متحده: خجالت نهایی در مقابل جهان

https://cdn1.img.sputniknews.com/i/logo-itemprop.png

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/radio_fault_lines/202101071081694434- کاپیتول-ما-بزرگترین تجاوز-در-جبهه-جهان /

در این قسمت از خطاهای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان کالبدشکافی را در مورد چگونگی حمله طوفانی از افراد عمدتا غیرمسلح و غیرماهر به قدرتمندترین کشور در مقر قانونگذاری جهان بیان می کنند. پیامدهای این نقض ممکن است برای سلطه جهانی ایالات متحده مضر باشد.

میهمانان:

کانو کاناپه – ماکارونی و فیورلا | واکنش به محاصره پایتخت

گارلند نیکسون – Cohost از ساعت بحرانی | قیام در پایتخت آمریکا

نیک برانا – بنیانگذار جنبش یک حزب خلق | حزب مردم. بیش از “جنبش”

پروفسور ریچارد ولف – استاد اقتصاد | سیاست اقتصادی بایدن

دیروز حقایق زیادی در مورد آمریکا ثابت کرد. دونالد ترامپ همانطور که انتظار می رفت عمل کرد. ناحیه کلمبیا می دانست که ممکن است ضرب وشتم ایجاد شود اما برای سطح جنون رخ داده آماده نبود. میزبان کانو کانو ، پاستا و فیورلا ، واکنش خود را در مورد محاصره نشان می دهند. Cohost از ساعت انتقادی گارلند نیکسون دیدگاه خود را در مورد جمعیت خشمگین توصیف می کند.

ممکن است زمان یک سیستم سیاسی جدید فرا رسیده باشد. حداقل یک حزب جدید باید ظهور کند و ارزش ها و منافع مشترک واقعی اکثریت آمریکایی را نمایندگی کند. بنیانگذار جنبش یک حزب مردم نیک برانا به این نمایشگاه می پیوندد و توضیح می دهد که حزبش چه پیشنهادی ارائه می دهد.

ترامپ در این ماه رسما از کاخ سفید برکنار خواهد شد. اکنون ما وارد یک دولت جدید شده ایم اما مشخص نیست که بایدن به دلیل سیاست شگفت انگیز برنده شده است یا به صرف اینکه ترامپ نیست. استاد اقتصاد ریچارد ولف بیان می کند که سیاست اقتصادی بایدن چگونه است.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم