پایان یک دوران: پریسکوپ در مارس 2021 خاموش خواهد شد

پایان یک دوران: پریسکوپ در مارس 2021 خاموش خواهد شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/i/logo-itemprop.png

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202012151081472980- پایان-یک-پریسکوپ-به-تعطیل-در-مارس 2021 /

برنامه پخش مستقیم فیلم Periscope در سال 2015 ایجاد شد و کمی پیش از راه اندازی در مارس همان سال توسط توییتر خریداری شد. تنها چهار ماه پس از راه اندازی ، بیش از 10 میلیون حساب در این برنامه ثبت شده بود.

پریسکوپ روز سه شنبه اعلام کرد که به دلیل هزینه های بالای نگهداری و کاهش استفاده از آن ، برنامه ویدیوی پخش جریانی مستقیم تا مارس 2021 به عنوان یک برنامه تلفن همراه جداگانه متوقف می شود.

پریسکوپ در بیانیه ای گفت: “امروز ما در حال اشتراک هستیم که تصمیم سختی گرفته ایم که پریسکوپ را به عنوان یک برنامه تلفن همراه جداگانه متوقف کنیم”. “ما در حال برنامه ریزی هستیم که Periscope را از مارس 2021 از فروشگاه برنامه ها حذف کنیم ، اما با انتشار نسخه بعدی هیچ کس نمی تواند یک حساب جدید در برنامه ایجاد کند”.

در بيانيه اي كه بيان شد ، بيشتر قابليت هاي اصلي پريسكوپ به تويتر وارد شده است ، شركتي كه برنامه ويدئو را قبل از عرضه عمومي آن خريداري كرده است.

طبق این بیانیه ، کاربران می توانند قبل از خاموش شدن برنامه و پخش جریانی که در توییتر به اشتراک گذاشته شده بودند ، پخش و داده های Periscope را بارگیری یا بایگانی کنند. تیم پریسکوپ همچنین به Twitter Live و Media Studio به عنوان گزینه هایی برای برنامه خارج شده اشاره کردند.

شهروندان اینترنت احساس می کردند که خاموش شدن آتی پریسکوپ “پایان یک دوره” است و در توییتر خود برای به اشتراک گذاشتن خاطرات نوستالژیک برنامه پخش جریانی مستقیم اقدام کردند.

یک برنامه ویدئویی با پخش مستقیم ، Periscope توسط کیوان بیکپور و جو برنشتاین در سال 2015 ساخته شد و قبل از راه اندازی عمومی این برنامه توسط Twitter خریداری شد. بعداً در آگوست 2015 ، این برنامه قبلاً از 10 میلیون حساب ثبت شده پیشی گرفته بود – تنها چهار ماه پس از راه اندازی آن.