پایان سیستم اقتصادی همانطور که می دانیم

پایان سیستم اقتصادی همانطور که می دانیم

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو با پروفسور وولف ، استاد اقتصاد امریتوس ، دانشگاه ماساچوست ، آمرست و بنیانگذار سازمان دموکراسی در محل کار همراه هستند که آخرین کتاب آن “درک سوسیالیسم” است.

امروز سریال هفتگی Loud & Clear درباره بزرگترین اخبار اقتصادی هفته با مهمان ویژه پروفسور ریچارد ولف است.

بخش منظم سه شنبه با زنان و جامعه با دکتر هانا دیکینسون نامیده می شود. این بخش هفتگی در مورد موضوعات اصلی ، چالش ها و مبارزاتی است که زنان در همه ابعاد جامعه با آن روبرو هستند. هانا دیکینسون، استادیار دانشکده های هابارت و ویلیام اسمیت و مجری مجمع زنان ژنو. ناتالی هریزی، یک مدرس ، یک فعال سیاسی و سردبیر Breaking the Chains ، یک مجله زنان ، که می توانید در patreon.com/BreakChainsMag پیدا کنید. و تولید کننده Loud & Clear نیکول روسل به نمایش بپیوندید

سریال Loud & Clear ، IIn the News ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

نیویورک مرکز ایالات متحده شیوع coronavirus در ایالات متحده است ، با بیش از 130،000 مورد تایید شده در ایالت و بیش از 3000 نفر در آنجا کشته شدند. اما این بیماری در حال حاضر نشانه هایی از برطرف شدن نشان می دهد. آیا بالاخره قفل شدن و دوری از اجتماع موثر است؟ برایان و جان با هم صحبت می کنند جیم کاواناغ، سردبیر thepolemicist.net.

رئیس جمهور راست افراطی برزیل ، جایر بولسونارو هنوز به خبرنگاران می گوید که همه گیر کورو ویروسی نتیجه هیستری رسانه ای است و می گوید این بیماری “فقط آنفولانزای کمی” است و “همه ما یک روزی به هر حال می خواهیم”. او حتی از برزیلی ها خواسته است تا به سر کار برگردند و سازمان بهداشت جهانی را نادیده بگیرند. در نتیجه ، 24 نفر از 27 فرماندار برزیل اعلام کرده اند که اظهارات بولسونارو را نادیده می گیرند و به طور مستقل از رئیس جمهور در مورد تاج عمل خواهند کرد. الین پیوا، یک روزنامه نگار و یکی از اعضای برزیلی برای دموکراسی و عدالت اجتماعی ، به این برنامه می پیوندد.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید