پایان این سیستم اقتصادی؟

پایان این سیستم اقتصادی؟

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو با پروفسور وولف ، استاد اقتصاد امریتوس ، دانشگاه ماساچوست ، امرسست و بنیانگذار سازمان دموکراسی در محل کار همراه هستند که آخرین کتاب آن “درک سوسیالیسم” است.

امروز سریال هفتگی Loud & Clear درباره بزرگترین اخبار اقتصادی هفته با مهمان ویژه – پروفسور ریچارد وولف.

شب گذشته دوباره نبردهای شدید در حومه طبقه کارگر پاریس با جمعیت زیاد مهاجران برگزار شد. مقامات فرانسوی سالهاست که در حال بی رحمانه کردن مهاجران هستند که اکثر آنها از شمال و غرب آفریقا و خاورمیانه آمده اند. اما اکنون ، ترکیبی از محله های تنگ ، فقدان فرصت اقتصادی ، سوءاستفاده پلیس و کرونا ویروس ها را التهاب می کند. گیلبرت مرسیسردبیر اخبار Junkie Post و نویسنده کتاب “The Orwellian Empire” به این برنامه می پیوندد.

در حالی که این کشور در پاییز گذشته و اوایل زمستان توسط استیضاح رئیس جمهور ترامپ مورد اشغال قرار گرفته بود ، و سپس با استفاده از کروناویروس ، چندین ایالت در سراسر کشور مشغول پاکسازی لیست های رای دهندگان خود بودند ، که معمولاً به این دلیل دروغین تغییر کرده اند که اقامتگاه های خود را تغییر داده اند. بیش از 16.5 میلیون رأی دهنده از ویسکانسین به جورجیا تا اوهایو تا کارولینای شمالی و تگزاس از لیست رای دهندگان کنار گذاشته شدند و واجد شرایط رای دادن نیستند. این اقدام بدون هیچ روال قانونی غیرقانونی است. پس چرا دادگاهها تمایلی به مطرح کردن موضوع ندارند؟ برایان و جان با هم صحبت می کنند لی کمپ، نویسنده ، کمدین ، ​​فعال ، روزنامه نگار و مجری برنامه تلویزیونی “امشب Redacted” ، در RT America ، آخرین کتاب او با عنوان “Bullet Points & Punch Lines” است و کارش در leecamp.com است.

سریال Loud & Clear ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

بخش منظم سه شنبه با زنان و جامعه با دکتر هانا دیکینسون نامیده می شود. این بخش هفتگی در مورد موضوعات اصلی ، چالش ها و مبارزاتی است که زنان در همه ابعاد جامعه با آن روبرو هستند. هانا دیکینسون، استادیار دانشکده های هابارت و ویلیام اسمیت و مجری مجمع زنان ژنو. ناتالی هریزی، یک مربی ، یک فعال سیاسی و سردبیر Breaking the Chains ، یک مجله زنان ، که می توانید در patreon.com/BreakChainsMag پیدا کنید. و تولید کننده Loud & Clear نیکول روسل به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید