پاسخ های مفید در حالی که برادر کریس ایوانز از آنچه در شبکه های اجتماعی در میان نشت برهنه برو از دست داده است ، می پرسد

پاسخ های مفید در حالی که برادر کریس ایوانز از آنچه در شبکه های اجتماعی در میان نشت برهنه برو از دست داده است ، می پرسد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/09/0d/1080448101_0:0:2491:1402_1200x675_80_0_0_d5d53aec4f20e10f7a61935d4ad7e4df.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202009131080448143- مجسمه های مختلف-به عنوان-مسیح-ایوان-برادر-می پرسد-چه-در-رسانه-اجتماعی-در-بروس-برهنه-برهنه /

اوایل روز شنبه ، آنچه که تصور می شود تصاویر کریس ایوانز در لباس برهنه است ، به نظر می رسد که پس از ارسال بی پروا داستانی که نشان دهنده چرخش دوربین وی است ، خود او به بیرون درز کرده است.

برادر کریس ایوانز بازیگر مشهور آمریکایی ، اسکات ایوانز ، پس از آنکه برای خواهر و برادرش آسانترین روز نبود ، در توییتر ظاهر شد و از آنچه از دست داد ، پرسید.

چیزی که او در حقیقت از دست داد ، ارسال برادر بزرگترش یک کلیپ ویدیویی در استوری اینستاگرامش بود که با آشکار شدن رول دوربین او به پایان رسید. یکی از این عکس ها مربوط به اندام تناسلی بود که بلافاصله شهروندان اینترنتی تصور می کردند که متعلق به خود کریس اوانز است.

داستان اینستاگرام خیلی زود حذف شد ، اما مانع از این شد که توییتر کریس ایوانز را به سرعت در جهان افزایش دهد ، کاربران با شوخی در مورد ادعاهای برهنه و همچنین تلاش برای جلوگیری از انتشار عکس آبدار با انتشار عکس های خوب ایوانز یا سایر مطالب تصادفی در در عوض دوربین او رول می شود.

بیشتر مردم (اما نه همه) هنگام پاسخ دادن به سوال برادر اسکات نیز سالم بودند.

کاربران همچنین اخبار مربوط به زندگی خود را به اشتراک می گذاشتند و در مورد دستاوردهای خود ، سگ ها یا گیاهان خانگی لاف می زدند.

با این حال ، برخی نمی توانند در مورد عکسهای برهنه شوخی نکنند ، یادداشت ها و منابع روز شنبه را به نمایش بگذارند یا تصاویر جدیدی ارائه دهند.

کریس ایوانز هنوز توضیحی نداده است و از زمان اعلامیه روز شنبه ، حساب های وی در شبکه های اجتماعی در اصطلاح سکوت رادیویی باقی مانده است.