پادکست هری و مگان “عشق همیشه برنده است” کاربران را ترغیب می کند تا به دنبال “سطل بیمار” شوند

پادکست هری و مگان “عشق همیشه برنده است” کاربران را ترغیب می کند تا به دنبال “سطل بیمار” شوند

ساسکس ها قبلاً اعلام کردند که چندین معامله سودآور با غول های میزبان محتوا نتفلیکس و اسپاتیفای امضا کرده اند و گفته می شود که این امر باعث ترس خانواده های سلطنتی درمورد اینکه اسرار خانواده ای که فراریان LA می کنند ، خواهد کرد.

هری و مگان ساسکس این اولین پادکست Spotify خود را در این هفته به نمایش گذاشته اند و نام های بزرگی مانند سر التون جان ، جیمز کوردن و نائومی اوزاکا و همچنین لبخندهای پسرشان Archie و پیام شیرین “New Year Happy” را به نمایش می گذارند.

اما همه با پیشنهاد “عشق همیشه برنده است” تحت تأثیر قرار نگرفته اند. از نظر برخی ، “Archewell Audio” بیش از حد دلفریب ، کسل کننده و یا حتی ریاکارانه به نظر می رسید ، به طوری که کاربران ادعا می کردند پس از شنیدن صدای ساسکس ها آماده ساختن دزدکی هستند.

یک نفر در مورد به اشتراک گذاشتن اخباری که پس از انتشار پادکست منتشر شد ، نوشت: “کسی لطفا سطل بیمار را رد کن”.

اگرچه بسیاری از مشارکت آرچی در معامله تجاری والدینش تعریف کردند که شایعات ارزش آن حدود 30 میلیون پوند است ، اما دیگران از این واقعیت که مگان و پرنس هری فرزندشان را “پول” می کردند ، خشمگین شدند ، با وجود اینکه به این منظور به ایالات متحده رفتند پیدا کردن یک زندگی “خصوصی” تر.

“من فکر کردم آنها نمی خواهند Archie مورد سو استفاده قرار بگیرد؟” یکی از کاربران نوشت.

اما بسیاری از کاربران هنوز از ایده ذهنی جدید این زن و شوهر استقبال می کنند ، که آن را امیدوار کننده و سرگرم کننده می دانند. خبر معامله با اسپاتیفای پس از آن انجام شد که این زوجین قرارداد سودآور دیگری با نتفلیکس برای تولید نمایش ها ، مستندها و فیلم های کودکانه با هم تضمین کردند. هزینه معامله بلافاصله فاش نشد و بعید است به زودی انجام شود. با این وجود پیشنهاد شد که در نتیجه زوجین بین 100 تا 150 میلیون دلار وضع بهتری داشته باشند.

مگان و هری در ژانویه تصمیم خود را برای كناره گیری از وظایف ارشد سلطنتی و شروع زندگی “مستقل از نظر اقتصادی” بین انگلیس و آمریكای شمالی اعلام كردند. آنها به زودی از طریق کانادا به لس آنجلس بومی مگان نقل مکان کردند و از آن زمان در آنجا باقی مانده اند ، گزارش شده است که با معاملات سودآور پول در مورد اینکه چه “اسرار” پول نقد آنها را نشان می دهد ، نگرانی هایی را در خانواده سلطنتی ایجاد کرده است.