و مهمات موجود در این سطل: کارمند مرکز بازیافت را از انفجار جنگ داخلی آمریكا نبرد می كند

و مهمات موجود در این سطل: کارمند مرکز بازیافت را از انفجار جنگ داخلی آمریكا نبرد می كند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

به نقل از مطبوعات آزاد دیترویت ، مجسمه مربوط به جنگ داخلی آمریكا 1861-1865 معلوم شد كه 15 سانتی متر قطر داشته و 3 كیلوگرم وزن داشته است. اگرچه درگیری داخلی ایالات متحده بیش از 150 سال پیش پایان یافت ، اما موارد خطرناک دوران همچنان کشف نشده است.

یکی از کارمندان مرکز بازیافت کانت کانت در شهر گرند رپیدز میشیگان در ایالات متحده باید پاداش سنگینی کسب کند زیرا چشم های تیز وی پس از آنکه شخصی برای بازیافت یک توپ زنده زنده ، مرکز و ساختمان های اطراف خود را از بین برد ، نجات داد. این حادثه در 19 مه رخ داده است.

این مرکز تحویل دیگری را دریافت کرده بود و کارمندان در حال بازرسی از محتویات خطوط مرتب سازی ، جدا کردن کاغذ ، پلاستیک و فلز از انبوه بودند. یکی از کارمندان بی نام متوجه یک شیء فلزی عجیب و غریب شد. وقتی ناگهان مجدداً مورد تجدید نظر قرار گرفت و دکمه توقف را فشار داد ، کارمند قصد داشت تا سفر خود را به کمربند نقاله ادامه دهد. وی سپس به کارمندان خود هشدار داد و با رئیس تماس گرفت که به نوبه خود با پلیس و ادارات آتش نشانی تماس گرفت.

معلوم شد که شیء اسرارآمیز با یک ماده منفجره “زندگی زنده” بوده است. در گزارش پلیس آمده است كه این شیء به جنگ داخلی آمریكا باز می گردد. مأمورین پلیس بمب پلیس ایالتی میشیگان با خیال راحت مهمات را از مرکز خارج کرده و آن را در یک زمین آزمایش نابود کردند.

این حادثه باعث شد كه فیل اسكاگس ، كمیسر ایالت كنت ، بیانیه ای ارسال كند و به ساكنان گراند رپیدز اطلاع دهد كه مهمات زنده قابل بازیافت نیست. Skaggs در یک پست فیس بوک نوشت: “و یک یادآوری ، همه ، لطفاً دستورالعمل های مربوط به نحوه بازیافت را دنبال کنید. فقط برای اینکه واضح باشید: از مقادیر جنگی از هر جنگی استفاده نکنید!”