ویلزک نامزد وزیر کشاورزی؛ مقاومت متحرک در سراسر جهان رشد می کند

ویلزک نامزد وزیر کشاورزی؛ مقاومت متحرک در سراسر جهان رشد می کند

آیا تام ویلساک ، نامزد پیش بینی شده رئیس جمهور منتخب ایالات متحده جو بایدن برای وزیر کشاورزی ، بیشتر از این خواهد بود؟

جیم گودمن، رئیس ائتلاف ملی مزرعه خانواده ؛ و دکتر جان وسلی بوید جونیور، بنیانگذار و رئیس انجمن ملی كشاورزان سیاه ، با ما همراه شد تا در مورد آنچه كه كشاورزان تحت دولت بایدن به دنبال آن هستند و آنچه كه ویلسك بعنوان سرپرست وزارت كشاورزی آمریكا می تواند انجام دهد ، بحث كنیم.

دکتر ویجی پرشاد، مدیر Tricontinental: Institute for Social Research و سردبیر اصلی LeftWord Books ، برای بحث در مورد جنبشی که در هند اتفاق می افتد ، آخرین مورد در ونزوئلا و انتخابات ایالات متحده به ما پیوست.

مریم گلی، بنیانگذار و مدیرعامل Words Liive ، یک شرکت نوپای فناوری آموزش و مدرس سابق کارآفرینی اجتماعی در کالج مونتگومری ، برای بحث در مورد برکناری تیمیت گبرو ، محقق هوش مصنوعی در گوگل که گفت این شرکت پس از امتناع وی از کار اخراج شد ، به ما پیوست. نام او را از مقاله تحقیقی که در رابطه با محدودیت های هوش مصنوعی پردازش متن و برخی از موارد اخلاقی که پردازش مطرح می کند ، کمک کند.

موریس کوک، بنیانگذار خدمت به شهر خود ؛ و استیو گلود، مدیر اجرایی ائتلاف مسکن و توسعه اقتصادی غیرانتفاعی ، برای بحث در مورد بحران مسکن و آنچه اتفاق خواهد افتاد با سرمایه گذاری شرکت های فناوری در توسعه شهری با ما همراه باشید.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]