ویراستار یا سانسور؟ دست پنهان پشت ویکی پدیا

ویراستار یا سانسور؟ دست پنهان پشت ویکی پدیا

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به ماکس بلومنتال ، نویسنده و روزنامه نگار پرفروش پیوستند که سردبیر ارشد The Grayzone و مجری پادکست “Rebels Moder” است.

ویراستاران ویکی پدیا در حال سوءاستفاده از موقعیت خود در لیست سیاه رسانه های جایگزین مانند The Grayzone هستند. این درحالی است که همزمان با توئیتر اعلام کرد که شناسایی آنچه را “حامی مالی اطلاعات” در سیستم عامل معرفی می کنند ، آغاز می شود. این بدان معنی است که وقتی Sputnik ، RT ، Telesur یا هر تعداد از رسانه های مشابه یک توییت ارسال می کنند ، توییتر برچسب دیگری را اضافه می کند که می گوید این اطلاعات از یک دولت خارجی تهیه شده است. اما برچسب اخطار به توییت ها و اخبار مربوط به بی بی سی ، رادیو آزادی / رادیو اروپای آزاد ، رادیو یا تلویزیون مارتى یا صدای آمریکا متصل نخواهد شد ، که همه اینها متعلق به دولت است و اداره می شود.

دموکرات ها و جمهوریخواهان در کاپیتول هیل هنوز هم وقتی بسته جدید محرک کوراو ویروس را در دست دارند ، هنوز در معرض سر هستند. بنابراین ، رئیس جمهور ترامپ ، این آخر هفته امور را به دست خودش گرفت. در حرکتی که نانسی پلوسی ، رئیس مجلس مجلس ، آن را “نامشخص ضد قانون اساسی” خواند و حتی توسط محافظه کار وال استریت ژورنال نیز محکوم شد ، ترامپ این هفته دستورالعمل های اجرایی صادر کرد که مالیات حقوق و دستمزد را کاهش می دهد ، وام های دانشجویی را کاهش می دهد و مبلغ بیکاری 400 دلار را در اختیار آمریکایی ها قرار می دهد. یک هفته. دکتر جک راسموس، استاد اقتصاد در کالج سنت ماری کالیفرنیا و نویسنده کتاب “Scourge of Neo-Liberalism: سیاست ایالات متحده از ریگان تا ترامپ” ، به این نمایش می پیوندد.

ما بخش خود را “آموزش برای آزادی” ادامه می دهیم و در آنجا به وضعیت آموزش در سراسر کشور می پردازیم. چه چیزی در مدارس ، دانشکده ها و دانشگاه های ما اتفاق می افتد و چه تأثیری در جهان اطراف ما دارد؟ برایان و جان با هم صحبت می کنند بیل آیرز، یک فعال ، آموزگار و نویسنده ، و میزبان پادکست جدید: “زیر درخت: سمینار آزادی با بیل آایرز”

در هفته پیش رو ، این پانل به اخبار جدیدترین داستانهای هفته آینده و آنچه در آن برای کشور و جهان معنی دارد از جمله دستورات اجرایی ترامپ در مورد تسکین کروناویروس ، شیوع همه گیر در کودکان و موارد دیگر اشاره می کند. والتر اسمولارک، تحلیلگر اسپوتنیک نیوز و یکی از تهیه کنندگان Loud & Clear ، به این نمایش می پیوندد.

ما به قوانین بخش فناوری هفتگی نیم ساعته خود ادامه می دهیم guide یک راهنمای هفتگی در مورد چگونگی تهدید شرکت های انحصاری و دولت نظارت ملی آزادی های عزیز ، حقوق مدنی و آزادی های مدنی. توسعه دهنده وب و تکنسین کریس گارافاو پاتریشیا گورکی، یک مهندس نرم افزار و تحلیلگر فناوری و امنیت ، به برایان و جان می پیوندد.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم