ویدیو TikTok به تنهایی در خانه پس از مشاهده “فانتوم” مرموز در پس زمینه ، ویروسی می شود

ویدیو TikTok به تنهایی در خانه پس از مشاهده “فانتوم” مرموز در پس زمینه ، ویروسی می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

برنامه رقص و ویدیوی چینی TikTok در میان همه گیری های کوروی ویروس در سراسر جهان محبوبیت بیشتری پیدا کرده است ، به طوری که افراد راه های مختلفی برای سرگرمی خود پیدا می کنند. با این حال ، برای برخی ، این اپلیکیشن به نوعی علت اضطراب و برخی شبهای بی خوابی بوده است.

موهای کاربر TikTokreubix_cube ممکن است یک شبه خاکستری شود ، پس از آنکه طرفداران وی در پس زمینه یکی از فیلم های او جزئیات بیهودگی را مشاهده کردند. TikToker کلیپ او را که در حال رقصیدن به تک آهنگ Doja Cat بود ، گفت So So ، و متعاقباً ویروسی شد – و نه به دلیل رقص باشکوه کاربر.

در ثانیه چهارم از عملکرد فیلمبرداریش ، چیزی به طرز مرموزی در قسمت پشت ظاهر می شود ، تماشای رقصنده را از بالای پله ها ، از نزدیک از پله ها مشاهده می کند ، اگرچه فقط برای یک ثانیه ، علی رغم اینکه Ruben ، نام واقعی TikToker ، مشخص کرد که او تنها در این مرحله بود خانه و حیوانات خانگی نداشت.

“لمائو من تنها خانه هستم بنابراین یک رقص تیکتوک یاد گرفتم. دوست دارم ، اما زندگی من به چه نتیجه ای رسیده است؟ ” او این کلیپ را ضبط کرد.

بسیاری از طرفداران او بلافاصله عجله کردند تا ظاهر خزنده ای را در پس زمینه نشان دهند ، با این که شخصی حتی اظهار داشت: “میزان اضطراب من از این فیلم وجود دارد. این کسی است که به معنای واقعی کلمه سر خود را هل می دهد تا به شما نگاه کند. “

با این حال ، برخی اظهار داشتند که وضعیت ممکن است مرحله بندی شود ، زیرا کاربر به طور خاص سعی کرد توجه همه را به این واقعیت که او تنها خانه بود ، نشان دهد. اما روبن بلافاصله این گمانه زنی ها را کنار گذاشت و ادعا کرد که او حتی فانتوم تار را هم که بسیاری از مردم متوجه آن نشده اند ، ندیده است و اکنون واقعاً “معده بیمار” شده است.

وی گفت: “وقتی من ابتدا فیلم را ارسال کردم ، انتظار نداشتم کسی پاسخ دهد جز دوستانم.”

“همه تعجب می کنند که چرا من در این باره خیلی آرام هستم و جواب خیلی ساده است – من نیستم. من دیشب به سختی خوابیدم. “

روبن سپس گفت كه او “99٪ یقین دارد كه فردی در پله ها نیست” زیرا وقتی كه روی آنها می روید خزنده می شوند. او همچنین به مخاطبان خود اطمینان داد كه تنها در خانه است.

“من به جواب نیاز دارم!”

ویدئوی اصلی ، با یک فانتوم مرموز در پشت ، اکنون بیش از 1.6 میلیون بازدید مشاهده کرده است ، در حالی که بیش از شش میلیون نفر واکنش کاربر را نسبت به کلیپ پس از مشاهده این مکان مشاهده کرده اند.


پاسخی بگذارید