ویدیو: Domino’s Pizza Probes Delivery Driver Who بستنی را روی فاق کشید

ویدیو: Domino’s Pizza Probes Delivery Driver Who بستنی را روی فاق کشید

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این حادثه که گفته می شود در دهکده Great Missenden در شهرستان باکینگهام شایر در جنوب شرقی انگلیس رخ داده توسط دوربین مداربسته گرفته شده است ، توسط جاناتان تری و یکی از دوستانش در حالی که منتظر خوردن بستنی سفارش داده شده از طریق Domino’s Pizza بودند ، توسط مشتری مشاهده شد.

به گزارش سرویس جنوب غربی نیوز (SWNS) ، یک Domino’s Pizza در انگلستان تحقیقاتی را درباره راننده تحویل که در دوربین مشغول مالیدن ظرف بستنی روی فاق است قبل از تحویل سفارش به مصرف کننده ، آغاز کرد.

در فیلم از دوربین امنیتی خانه ، مرد تحویل دهنده جلوی خانه ای در شهرستان باکینگهام شایر انگلیس ایستاده و منتظر است تا جاناتان تری ، مشتری ، در را باز کند.

پس از کوبیدن در ، لحظه ای قبل از اینکه تری در را باز کند ، مرد تحویل دهنده بستنی بن و جری را روی فاقه اش می مالد ، در حالی که راننده سلام می کند ، “سلام”.

تری سی ساله به SWNS گفت که او سفارش داده است در حالی که فیلم را با گروهی از دوستانش در خانه تماشا می کرد. وی روایت کرد که آنها تا قبل از تماس تلفنی دوست دخترش از آنچه که با راننده زایمان اتفاق افتاده بود آگاه نبودند تا آنچه را که 20 دقیقه قبل در دوربین امنیتی خانه دیده بود به او اطلاع دهند.

تری گفت: “حدود 20 دقیقه پس از تحویل ما برای بیرون آوردن بستنی رفتیم و عجیب من از دوست دخترم تماس گرفتم.” “او گفت:” من امیدوارم که شما بستنی که دومینو برای شما فرستاده است را نخورده اید. “او سپس به من گفت برو و زنگ در حلقه را نگاه کن [footage]”

مشتری به محل فروش گفت كه از دیدن راننده در حال مالیدن بستنی روی لگن خود قبل از باز كردن در وحشت كرده است. وی گفت که دوستانش نیز از این ماجرا عصبانی شده اند.

تری گفت: “این کاملا بی احترامی و بسیار ناپسند بود.” “هم خانه من گفت که احساس می کند نقض شده است – خوشحال نبود.”

تری گفت که او به زنجیره پیتزا نزدیک شده و از این ماجرا شکایت کرده است. این شرکت از او عذرخواهی کرده و گزارش شده است که کوپن های رایگان به وی پیشنهاد داده است ، که رد شد ، زیرا تری اعلام کرد که دیگر هرگز از Domino’s خرید نمی کند.

تری به نقل از SWNS گفت: “من گفتم ،” پس از آنچه راننده تحویل شما انجام داده است ، احساس امنیت نمی كنم و نمی خواهم ملزم به خرید مجدد سفارش از Domino باشم. ” “من می خواهم اطمینان حاصل کنم که مردم از آنچه اتفاق افتاده آگاه هستند.”

سخنگوی دومینو ، راشل تاونسند ، در بیانیه روز دوشنبه خود برای فاکس نیوز گفت که دولت این شرکت از دیدن یکی از کارگران خود در مورد نقض “اعتمادی که مشتریان ما به درستی از زنجیره رستوران انتظار دارند” بسیار ناامید شد.

سخنگوی گفت که دومینو تحقیقاتی را درباره سوisc رفتار راننده تحویل آغاز کرده است.

“ما از دیدن این فیلم بسیار ناامید شدیم و رفتار راننده ما غیر قابل قبول است. ما انتظار داریم که استانداردهای بالایی از رفتار در همه زمان ها داشته باشیم و به وضوح این فرد اعتمادی را که مشتریان ما به درستی از Domino’s انتظار دارند نقض کرده است. ” “ما در حال انجام تحقیقات رسمی با این عضو تیم به عنوان اولویت اصلی هستیم. ما صمیمانه عذرخواهی کرده ایم و در تلاشیم تا این مشکل را با مشتریان حل کنیم تا بتوانیم این مسئله را درست انجام دهیم. “