ویدیو: سیاستمدار پس از بوسیدن سینه دوست دختر در جلسه کنگره مجازی استعفا داد

ویدیو: سیاستمدار پس از بوسیدن سینه دوست دختر در جلسه کنگره مجازی استعفا داد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

مردم در سراسر جهان برای جلوگیری از برخوردهای حضوری در میان بیماری همه گیر COVID-19 ، بیشتر فعالیتها ، مطالعه و کار آنلاین خود را تغییر داده اند. از آنجا که رویه اشتغال مجازی برای بسیاری جدید است ، همه چیز همیشه به خوبی پیش نرفته و منجر به حوادثی سرگرم کننده و تکان دهنده می شود. در اینجا یک مثال مستقیم از آرژانتین آورده شده است.

خوان امیلیو عامری ، قانونگذار آرژانتینی پس از بوسیدن سینه دوست دختر خود در یک جلسه مجازی کنگره در حادثه ای که رئیس جمهور مجلس آن را “یک جرم جدی” توصیف کرد استعفا داد.

در جریان جلسه مجازی ، که در یک کنگره ملی آرژانتین در صفحه بزرگی به نمایش درآمد ، نماینده مجلس در حالی که دوست دختر خود را روی پاهایش نشسته بود قبل از اینکه پارچه او را بکشد تا پستان او را ببوسد ، ظاهر شد و چندین نماینده پارلمان را شوکه کرد.

رئیس اتاق نمایندگان ، سرجیو ماسا ، جلسه را به دنبال این حادثه متوقف کرد ، و عمل آمری را “یک تخلف جدی” توصیف کرد و نماینده استان سالتا را به مدت شش ماه ممنوع کرد.

در اواخر روز ، عامری در مصاحبه ای با کانال تلویزیونی خبری Todo Noticias (TN) گفت که از رسوایی “بسیار شرمنده” است و استعفا را اعلام کرد.

“واقعاً جدی بود. من مسئولیت می پذیرم من خیلی شرمنده هستم ، “قبل از اینکه در مقابل دوربین اشک بریزد ، عامری به TN گفت.

وی روایت کرد که این حادثه ناخواسته اتفاق افتاده است و فکر می کند او خارج از دوربین است ، زیرا گزارش می شود که در طول جلسه ارتباط اینترنتی وی قطع شده است. وی افزود که تصمیم گرفته است از این فرصت استفاده کند و از دوست دخترش که در همان لحظه هنگام بیرون آمدن از دستشویی در حال عبور بود ، بپرسد که بعد از انجام جراحی برای تقویت سینه ، چه حسی دارد.

این سیاستمدار گفت: “من دیدم که شریک زندگی من از دستشویی بیرون آمد و به دلیل عمل جراحی از حال او پرسیدم.” “در آن لحظه او با من نشست و من بدون اینکه بفهمم که ارتباط دوباره برقرار شده است ، پستان او را بوسیدم. لحظه صمیمیت با شریک زندگی من بود که به بیرون درز کرد. این جدی بود ، واقعاً ، من مسئولیت را به عهده گرفتم و بسیار شرمنده ام. من از آنچه اتفاق می افتد بسیار پریشان هستم ”.

طبق گزارش رسانه های محلی ، شریک عامری سلست بورگوس ، مشاور قانونگذار است. گزارش شده است که عامری از همسرش جدا شده است.

وی گفت: “من از شهروندان ، از خانواده ام ، از شریک زندگی ام عذرخواهی می کنم ،” “من می خواهم از مادرم ، خواهرانم ، دخترانم که هنوز با آنها صحبت نکرده ام عذرخواهی کنم”.