ویدیو: داشکم مرد فلوریدا را نشان می دهد که از طریق شیشه جلو اتومبیل در اختلافات جاده ای تیراندازی می کند

ویدیو: داشکم مرد فلوریدا را نشان می دهد که از طریق شیشه جلو اتومبیل در اختلافات جاده ای تیراندازی می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

تصاویر داشکم که اخیراً منتشر شده نشان می دهد که یک راننده فلوریدا به سمت وسیله نقلیه دیگری شلیک می کند. معلوم نیست که آیا این مرد که به طور مکرر از طریق شیشه جلو اتومبیل خود را شلیک می کند یا اتومبیل مسلح دیگر به دلیل ارتکاب جرم در رابطه با حادثه مستند متهم شده است.

مارکو مازتا ، که در یوتیوب به عنوان جاده بی پایان شناخته می شود ، در 24 سپتامبر یک ویدیوی یوتیوب را منتشر کرد که اکنون ویروسی است و مجموعه ای از حوادث منجر به تیراندازی به سمت راننده دیگر در بزرگراه 417 نزدیک اورلاندو ، فلوریدا را به نمایش می گذارد.

این ویدئو ، که در گوشه پایین سمت چپ علامت گذاری شده است و در 23 سپتامبر ضبط شده است ، یک نیسان 370Z را نشان می دهد که کامیون Mazzetta را به شدت درحال دوختن است. سپس مشاهده می شود که مازتا بر روی ترمزهایش ضربه می زند و ماشین قبل از سرعت زیاد به سپر عقب کامیون برخورد می کند.

طبق شرح Mazzetta از وقایع به خروجی محلی WESH ، در آن لحظه راننده به طور خلاصه یک اسلحه به سمت کامیون نشانه گرفت. اندکی پس از آن ، فیلم داش کم نشان می دهد که مازتتا یک اسلحه دستی کشیده و از طریق شیشه اتومبیل خود به سمت ماشین دیگر چهار شلیک کرده است.

“من طرفدار اسلحه نیستم. من از طرفداران تیراندازی نیستم. “او از طریق پیام متنی به باب هازن از WESH گفت. “من می دانم که این ویدئو هوشمندانه ترین لحظات من را ضبط نمی کند ، اما امیدوارم که هر جنایتکار احمقی که اسلحه را تماشا می کند ، قبل از بارگیری ، مارک زدن و هدف قرار دادن اسلحه گرم به سمت شخصی به دلیل تخلف در ترافیک ، بار دیگر فکر کند.”

ستوان کیم مونتس ، مسئول امور عمومی گشت بزرگراه فلوریدا به ایستگاه خبری محلی گفت که این درگیری “می توانست واقعاً افزایش یابد تا کسی تیر بخورد ، کسی کشته شود.”

“شما طرز فکر راننده دیگر را نمی دانید که ممکن است در نوعی شرایط درگیر شوید. بسیاری از مردم اسلحه را در اتومبیل خود حمل می کنند. “

هنوز مشخص نیست که آیا اتهامی وارد شده است ، اما گفته می شود مازتا این حادثه را به کلانتری اورنج کانتی گزارش داده است.

به نظر می رسد این ویدیو بینندگان دو قطبی دارد ، زیرا بسیاری معتقدند که در واقع Mazzetta بود که اوضاع را تشدید کرد ، در حالی که دیگران ، مانند کاربر Liite ، معتقدند که او حق داشت “دفاع کند [his] زندگی “

“من می گویم که شما تمام این وضعیت را شروع کردید که می توانست با عبور ساده مرد از آن جلوگیری شود. شما می گویید دوست شما گفت: “من فکر می کنم که او می خواهد شما را ترمز کند” ، این راهی است که شما قبلاً او را ترمز کردید. “

“من به سادگی می گویم ادعای شما در مورد” دفاع از خود “یعنی شما از خود شخص در برابر اقدامات شخص دیگری دفاع می كنید ، كه به وضوح تحریک كننده آن هستید.”