ویدیو: این مأموریت پس از درخواست پلیس آمریکا به مالکیت مشاغل سیاه ثابت شد که وی فروشگاه خود را اثبات کرده است

ویدیو: این مأموریت پس از درخواست پلیس آمریکا به مالکیت مشاغل سیاه ثابت شد که وی فروشگاه خود را اثبات کرده است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/08/1a/1080287709_13:0:1213:675_1200x675_80_0_0_6a32c6c8fa6219042c3357eaedb00204.png

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202008261080287740-video-probe-launched-after-us-cop-demands-black-business-owner-prove-he-owns-his-store/

یکی از صاحبان مشاغل سیاه می گوید که پس از آنکه پلیس در تیبورن ، کالیفرنیا ، فیلم گرفتار شد ، خواستار اثبات مالکیت فروشگاه خود شد ، اگرچه عکس وی در یکی از دیواره های تجارت نمایش داده شد.

به گزارش ایستگاه خبری محلی ABC7 ، یما خلیف ، صاحب نام تجاری و فروشگاه پوشاک Yema ، حدود ساعت 1 بامداد به وقت محلی روز شنبه توسط پلیس محلی مورد استقبال قرار گرفت.

این پست را در اینستاگرام مشاهده کنید

دیشب در محل کار خود با پلیس تیبورون تبادل خیلی خوبی نداشتیم. YEMA تنها فروشگاه پوشاک سیاه در Tiburon ، کالیفرنیا است ، بنابراین بسیاری از افراد جامعه می دانند که ما کی هستیم. بعضی روزها باید دیر کار کنیم. دیروز یکی از اون روزها بود. ما در طول روز موجودی جدیدی دریافت کردیم ، بنابراین به کار خود برگشتیم و در خیابان اصلی تیبورون کالیفرنیا برگشتیم تا دیر کار کنیم. یکی از دوستان تجاری ما از شستشوی DC به ما مراجعه کرده بود ، بنابراین او با ما همراه شد. حدود ساعت 1 صبح است. FYI ، یک رستوران محبوب نزدیک ما هنوز باز بود و می توانم ببینم کارمندانشان دیر کار می کنند. ما در داخل مغازه هستیم که مشاغل خود را مورد توجه قرار می دهیم ، همه چراغ های فروشگاه روشن است و شما می توانید ما را از بیرون مشاهده کنید زیرا ما در اطراف فروشگاه ویندوز بالایی داریم. زنگ فروشگاه ما خاموش نشد ، کسی به پلیس زنگ زد ، همه چیز صلح آمیز بود. سپس می بینیم که ماشین پلیس پلیس در حال گشت زنی است. دیدیم که او مثل 3 بار در اطراف محوطه در حال رانندگی است. در یک لحظه او یک دقیقه خوب به فروشگاه ما متوقف شد. سپس سرانجام پلیس تصمیم گرفت روی درب فروشگاه ما بکوبد. FYI ، ما متوجه نیستیم که وقتی او در حال گردش به بلوک بود ، خواستار پشتیبان گیری شد. در را برای او باز کردم و سپس او به من گفت که هدف او از کوبیدن روی درب ما این بود که بررسی کنیم که اواخر در مغازه چه می کردیم. و او می خواست که ما ثابت کنیم که ما کی هستیم. لحن او خیلی دوست نداشتنی است من به او ابراز داشتم که هیچ جرمی رخ نمی دهد و ما به دنبال کار خود هستیم. سپس وی اصرار داشت كه می خواهد ما ثابت كنیم كه ما كسی هستیم و آنچه را كه دیر در فروشگاه انجام می دادیم توضیح دادیم. من با مهربانی توضیح دادم که لازم نیست چیزی را اثبات کنیم و از سرپرست درخواست کردیم. این وقتی ما می دانستیم که او قبلاً خواستار تهیه نسخه پشتیبان بوده است. ناظر و پلیس دیگر – که دست خود را بر روی اسلحه اش گرفته بود ، به هر حال ، تقریبا بلافاصله ظاهر شد. سرپرست متهم شد و نیامد که چیزی را محاصره کند. اوضاع از دست خارج شد ، بنابراین دوست ما از دی سی شروع به ضبط صرافی کرد (ویدئوی زیر). shaunkingbeyoncechakabarslauraharrierbuzzfeednowthisnewsaljazeeraenglishcnnbbcnewslatimesnytimeswsjavashondarhimeskuzkingjamesoprahvoguemagazineessenceadutakech

پستی که توسط YEMA shared (yemacalif) به اشتراک گذاشته شده است

در ویدئویی که توسط یکی از دوستان خلیف فیلمبرداری شده و در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است ، یک افسر ناشناس دیده می شود که از خلیفه می خواهد اثبات کند که در فروشگاه کار می کند.

وی گفت: “این خیابان ساعت 9 شب بسته می شود و هیچ کس در اینجا نیست. این ساعت کار معمولی نیست؛ مشتری دیگری در آنجا نیست. فروشگاه شما این است؟ این تنها چیزی است که می خواهیم بدانیم. می خواهم بدانم شما در حال انجام کار در فروشگاه ساعت 1 صبح هستیم ، “می توان شنید که افسر به خلیفه می گوید.

“اگر به شما بگویم فروشگاه من است ، پس چه؟” خلیف می پرسد.

افسر پاسخ می دهد: “سپس به من نشان بده که این فروشگاه شماست.”

خلیف می گوید: “من مجبور نیستم چیزی را به شما نشان دهم.”

در این فیلم ، افسر نیز شنیده می شود که می گوید: “شما باید سپاسگزار باشید که ما به همان اندازه کوشا هستیم که به دنبال خیابان باشیم. این کاری است که ما انجام می دهیم.”

سرانجام پس از اینکه همسایه فریاد زد “این فروشگاه اوست” در وی ، مأمور فروشگاه شد.

خلیف در بیانیه ای برای ABC7 فاش کرد که او ، همسر و یک دوستش اواخر همین شب در فروشگاه بودند زیرا می خواستند قبل از صبح شنبه یک “موجودی عظیم” تهیه کنند.

سخنگوی پلیس تیبورون به ABC7 تأیید كرد كه این شهر وكیل مستقلی را برای انجام تحقیقات در مورد این حادثه استخدام كرده است.

وی گفت: “این شهر در حال انجام خدمات یک وکیل مستقل در خارج از کشور است تا در مورد واقعه مربوط به یک صاحب مشاغل محلی و افسران پلیس تیبورون در 21 اوت در 10 خیابان اصلی انجام شود. در پایان تحقیق ، گزارش برای بررسی به مدیر شهر ارائه می شود و براساس یافته های بازپرس ، اقدامات لازم انجام خواهد شد. “سخنگوی سخنان خود در این باره نوشت: