ویدیو: اسنپ چت پس از فیلترشکن ژوئن ، کاربران را به لبخند زدن برای شکستن زنجیرها عذرخواهی می کند

ویدیو: اسنپ چت پس از فیلترشکن ژوئن ، کاربران را به لبخند زدن برای شکستن زنجیرها عذرخواهی می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

اسنپ ​​چت روز جمعه از یک فیلتر چهره تعاملی Juneteenth عذرخواهی کرد که باعث شد کاربران در تلاش برای شکستن زنجیرهای دیده شده در پس زمینه لبخند بزنند.

پس از آنکه مارک اس. لوکی ، استراتژیست و روزنامه نگار دیجیتال ، ویدئویی از فیلم خود را با استفاده از فیلتر با عنوان “ام … جالب” توییت کرد. صدای جیر جیر Luckie توسط بسیاری دیگر نیز دنبال شد که ناشنوا بودن صدای فیلتر صورت را نشان می داد.

ژوئن نوزدهم ، که در 19 ژوئن برگزار می شود ، پایان برده داری در ایالات متحده در 19 ژوئن 1865 را گرامی می دارد. در آن تاریخ ، سرلشکر ارتش اتحاد ارتش ، گوردون گرانگر ، به گروهی از بردگان سیاه در گالوستون ، تگزاس ، گفت که غیرنظامی است. جنگ به پایان رسیده بود و مطابق اعلامیه رهایی آزاد بودند.

طولی نکشید که Snapchat فیلتر را از برنامه خود حذف کرد و بیانیه عذرخواهی صادر کرد ، که اولین بار توسط BuzzFeed News در روز جمعه به اشتراک گذاشته شد.

در این بیانیه ، اسنپچات گفت که “آنها عمیقاً از اعضای جامعه اسنپ چات که این لنز را توهین آمیز می دانند ، عذرخواهی می کنند” ، اما همچنین خاطرنشان کرد که کارمندان “متنوع” “درگیر توسعه مفهوم بودند”.

با این حال ، سخنگوی یک شرکت همچنین به BuzzFeed News گفت که فیلتر که در وهله اول زندگی می کند خطایی است ، زیرا “از طریق روند بررسی ما تأیید نشده است.”

سخنگوی گفت: “ما در حال تحقیق هستیم که چرا این اشتباه رخ داده است تا در آینده از آن جلوگیری کنیم.”

Business Insider گزارش داد ، ایوان اشپیگل ، مدیرعامل شرکت ، هفته گذشته نیز پس از آنکه در جلسه گفت به کارکنان گفت که شرکت ها به طور علنی داده ها درباره تنوع نیروی کار خود را توزیع می کنند ، با واکنش معکوس روبرو شد و این ادعا را تقویت می کند که فناوری مکانی برای گروه های کم نماینده نیست. در پی قتل جورج فلوید توسط پلیس در تاریخ 25 ماه مه و اعتراضاتی که در پی داشت ، بسیاری از شرکت ها در زمینه های مختلف گزارش های مختلفی را درباره تنوع کارمندان خود منتشر کردند.

با این حال ، وقتی از BuzzFeed سؤال شد که آیا این شرکت به زودی گزارش های تنوع خود را به اشتراک می گذارد ، سخنگوی گفت که اسنپ چت قصد دارد آنها را منتشر کند.

آنها گفتند: “ما کاملاً متعهد هستیم که تعداد تنوع خود را به همراه برنامه ها و برنامه های معنی دار برای تغییر ، منتشر کنیم.”