ویدیوی Televangelist Copeland در حال خندیدن “اهریمنی” درباره پیروزی پیش بینی شده توسط Biden ویروسی می شود

ویدیوی Televangelist Copeland در حال خندیدن “اهریمنی” درباره پیروزی پیش بینی شده توسط Biden ویروسی می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

امسال کنت کوپلند در پی اظهارات شیوع ویروس کرونا در آب گرم قرار گرفت. پیرمرد 83 ساله ادعا کرد که می تواند بیماری را که به گفته وی ضعیف از سویه آنفولانزا است ، درمان کند و از بیماران COVID-19 خواست تا در طول برنامه خود تلویزیون را لمس کنند.

کنت کوپلند ، فروشنده مشهور تلویزیون ، با آخرین سرویس روز یکشنبه خود ، سروصدای زیادی در شبکه های اجتماعی ایجاد کرده است. پیرمرد 83 ساله هنگام صحبت در مورد انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده ، به ویژه در مورد پیروزی جو بایدن و گزارش های رسانه های جریان اصلی ، اعلام رئیس جمهور منتخب دموکرات ، نمی توانست احساسات خود را مهار کند.

“رسانه ها گفتند چه؟” ، پیش از شروع به خنده ، که تقریبا 40 ثانیه طول کشید ، تمسخر مخابراتی ، که از حامیان رئیس جمهور دونالد ترامپ است ، با تمسخر گفت.

کوپلند اغلب خود را در آب گرم می یابد. این پیرمرد 83 ساله توسط بسیاری از مسیحیان به دلیل آموزش انجیل سعادت مورد انتقاد قرار می گیرد ، كه می گوید افرادی كه به شدت به خدا ایمان دارند و به كلیساها كمك می كنند با سلامتی و ثروت پاداش می گیرند.

بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی پس از تماشای فیلم ، از سلامت روان بشارت دهنده ابراز نگرانی کردند ، در حالی که دیگران او را مروج خواندند.

با این حال دیگر شهروندان اینترنتی اظهار داشتند که اظهارات کوپلند وی را به یکی از ثروتمندترین مخابرات دور دنیا تبدیل کرده و کسانی را که بشارت سعادت را آموزش می دهند مورد آزار و اذیت قرار می دهد.

بسیاری از کاربران معتقد بودند که پیرمرد 83 ساله توسط شیاطین تسخیر شده است.

حتی یک کاربر ادعا کرد که کوپلند تجسم دجال است.

کوپلند و سازمان وی وزارتخانه های کنت کوپلند به داشتن سبک زندگی فاخر متهم شده اند. در سال 2018 ، او یک جت چند میلیون دلاری Gulfstream خریداری کرد. وقتی خبرنگاری از او در مورد قیمت س askedال کرد گفت: “این واقعاً به کار شما نیست”. گفته می شود که وزارتخانه های کوپلند حداقل پنج هواپیما دارند.

امسال ، پس از آنکه ادعا کرد که می تواند ویروس کرونا را درمان کند ، که به گفته منتقدان ترامپ به ایالات متحده آورده شده است ، این مخابره کننده در ایالات متحده ابروهای خود را بالا برد. کوپلند در یک خطبه تلویزیونی دیگر ادعا کرد که این بیماری را با “باد خدا” نابود کرده است.