ویدیوها: کلینیک VP Mike Pence Tours Mayo بدون ماسک با وجود سیاست همه گیر موسسه

ویدیوها: کلینیک VP Mike Pence Tours Mayo بدون ماسک با وجود سیاست همه گیر موسسه

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107912/61/1079126155_0:-1:1200:675_1200x675_80_0_0_4aa707117058140e4146c1ae1a16430a.png

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202004281079126216-videos-mike-pence-tours-mayo-clinic-without-mask-desitely-institutions-pandemic-policy/

معاون رئيس جمهور آمریكا ، مایك پنس از سیاست نقاب كلینیك مایو در دیدار روز سه شنبه خود به مؤسسه بهداشتی در روچستر ، مینسوتا ، چشم پوشی كرد تا در مورد آزمایش COVID-19 به عنوان بخشی از وظایف كورونویروس کاخ سفید ، اطلاعات بیشتری کسب كند.

عکس ها و فیلم های پنس در بازدید از درمانگاه بدون ماسک در توییتر منتشر شده است. سایر افراد حاضر در اتاق پنس ، از جمله استفان هان ، کمیسر سازمان غذا و داروی ایالات متحده ، تیم والز ، فرماندار مینه سوتا و جیم هاگورن ، نماینده ایالات متحده (R-MN) ، همه را می توان ماسک پوشید.

در پاسخ به انتقادات ، پنس اظهار داشت که ماسکی ندارد زیرا “فکر می کرد این یک فرصت خوب برای حضور من است ، برای اینکه بتوانم با این محققان با این پرسنل بهداشتی باورنکردنی صحبت کنم و آنها را در نظر بگیرم. چشم و بگو ممنون. ” وی همچنین اضافه كرد كه وی به طور مرتب آزمایش شده است كه به عنوان معاون رئیس جمهور برای كروناویروس آزمایش شده است.

در اوایل ماه جاری ، مرکز پزشکی دانشگاهی شروع به ملزم ساختن ماسک در میان همه گیری های کرونور ویروس از همه افراد در محوطه دانشگاه کرد. روز سه شنبه ، کلینیک مایو اعلام کرد که پیش از ورود به این موسسه ، معاون رئیس جمهور از سیاست نقض آن آگاه کرده است ، اما این توئیت اندکی پس از انتشار حذف شد.

در وب سایت این مرکز همچنین آمده است: “کلینیک مایو برای کلیه بیماران ، بازدید کنندگان و کارکنان از پوشاندن صورت یا ماسک برای جلوگیری از شیوع COVID-19 استفاده می کند.”

بسیاری از کاربران توییتر با ابراز نارضایتی از معاون رئیس جمهور مبنی بر نادیده گرفتن قوانین به طور ناخوشایند انتقاد کردند.

یکی از کاربران توییتر نوشت: “MayoClinic نباید اجازه پنس را می داد.”

کاربر دیگری نوشت: “بسیار توهین آمیز به همه کارمندان و بیماران ، بی اعتنایی به ایمنی آنها”.

این اولین باری نیست که اقدامات پنس در طول همه گیری مورد تردید قرار می گیرد.

عکسی که معاون رئیس جمهور در حال دعا با دیگر اعضای کارگروه کورون ویروس در ماه مارس منجر به انتقاد گسترده از واکنش ایالات متحده به بحران شد.


پاسخی بگذارید