ویدئو گرافیکی: توییتر بر سر تبلیغات بی پروای رای دهندگان با رقصنده های عجیب و غریب تقسیم شد

ویدئو گرافیکی: توییتر بر سر تبلیغات بی پروای رای دهندگان با رقصنده های عجیب و غریب تقسیم شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/09/17/1080554248_120:-1:1916:1010_1200x675_80_0_0_1072c2f72d99f91cf504b00a6bc8ac72.png

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202009231080554358- تصویری-تصویری-توئیتر-از-بیش از-ریز-رأی دهنده-بدون-ویژگی-رقصنده های عجیب و غریب /

یک گروه منتخب از رقصنده های عجیب و غریب و یک کمپین سرمایه گذاری گسترده برای کسب رای با نام “غنیمت خود را به نظرسنجی برسانید” نه تنها علاقه رای دهندگان بالقوه را برانگیخته است ، بلکه بحث های آنلاین در مورد رای سیاه پوستان و نژادپرستی فعال در سیاست های آمریکا را برانگیخته است.

به گفته وب سایت کمپین ، رقاصان Coy ، Bunni ، Imani ، Jordan ، Jenny ، Nikki و Zippora هستند. این ویدئو با مدت زمان یک دقیقه نشان می دهد که زنان هنگام بازی کردن بیننده و نقش های گفتاری در حال معامله هستند و به آنها می آموزند که چرا باید در انتخابات آینده رای دهند.

به شما توصیه می شود ، فیلم زیر شامل صحنه هایی است که برخی مخاطبان ممکن است توهین آمیز بدانند.

لیزا فرانسه ، نویسنده ارشد تیم سرگرمی CNN ، مبارزات انتخاباتی را چهارشنبه تحسین کرد ، توییت کردن، “نوازندگان آتلانتا بهترین تبلیغات رای گیری را که تاکنون دیده ام انجام داده اند.”

Soledad O’Brien ، میزبان “ماده واقعیت” ، همراه با تعداد زیادی از کاربران اینترنتی دیگر ، به تأثیر کارزار نیز اشاره کردند.

با این حال ، تعدادی از افراد سیاه پوست از این ویدیو ابراز ناامیدی کردند ، مانند طارق نشید ، که ادعا کرد این ویدیو محصول “دموکرات های سفیدپوست” اشاره وی به حزب دموکرات باعث شد دیگران ناراحتی خود را از سیستم دو حزبی فعلی و نحوه انتخاب ارتباط با جامعه سیاه پوستان ابراز کنند.

با این حال ، آنجلا بارنز ، نویسنده و کارگردان ویدئوی مبارزات انتخاباتی ، از طریق توییتر رکورد مستقیم را ثبت کرد.

“من نویسنده / کارگردان هستم و یک زن سیاه هستم. من در ازای این کار هزینه ای دریافت نکردم و از پول خود و پول جمع شده از GoFundMe برای پرداخت آن استفاده کردم. ” “مردم سیاه ، به ویژه مردان سیاه پوست توسط دولت ما نادیده گرفته می شوند و من می خواهم آنها بدانند که آنها باید توجه خود را شروع کنند.”

کمپین GoFundMe که ویدئو را تحت عنوان “آنجلا و پاول می خواهند سیاه پوستان رأی دهند” را تأمین مالی کرد ، در تاریخ 13 جولای توسط آنجلا گومس و پاول فاکس ایجاد شد. “آنجلا بارنز” و “آنجلا گومز” همان فرد هستند.

کمپین مشارکت در انتخابات همچنین برخی اطلاعات نادرست درباره وابستگی دموکرات ها به “گلدان خود را به نظرسنجی برسانید” پاک کرد.

گومز همچنین روشن شده است همانطور که یک شهروند اینترنتی ادعا کرد ، پل فاکس سیاه است ، نه سفید.