ویدئو: کلانتر پلیس مینه سوتا برای ضبط “شهاب دوش” در دوربین ظاهر شد

ویدئو: کلانتر پلیس مینه سوتا برای ضبط “شهاب دوش” در دوربین ظاهر شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در اواسط ماه دسامبر ، ستاره دارها می توانند آنچه را که بهترین باران شهاب سنگی سالانه می داند – Geminids – مشاهده کنند. به گفته ناسا ، امسال اوج دوش با یک ماه جدید همپوشانی دارد ، با آسمان تاریک و مهتاب کمی فرصت های دید بهتر را فراهم می کند.

صبح روز چهارشنبه پلیس مینه سوتا به نظر می رسید آنچه که اکنون تصور می شود یک شهاب سنگ است که از آسمان در حال سقوط است را تصرف کند ، زمانی که یک کلانتر در حال گشت زنی در مجاورت Soo Line و Denham Road بود.

انجمن فیلم های کلانتری مینه سوتا در توییتی با انتشار یک ویدیو از آنچه ادعا می شود یک ردیف چهار ثانیه ای شهاب سنگ است ، “فیلم شگفت انگیز cam cam از اداره کلانتری Pine County ، که صبح امروز در نزدیکی Soo Line و Denham Road گرفته شده است” ، گفت.

این ویدئو آسمان تاریک صبح را نشان می دهد که با درخشش درخشان یک شهاب سنگ آشکار سقوط کرده و حداقل برای چهار ثانیه می درخشد.

کاربران این فیلم را مجذوب خود کرده بودند ، برخی از آنها ، ظاهراً پر از روحیه جشن کریسمس ، به شوخی می گفتند که این سانتا کلاوس “سورتمه خود را آزمایش می کند”. چندین نفر گفتند که آنها نیز خوش شانس بودند که گلوله آتش را مشاهده کردند.

به گزارش Star Tribune ، این فیلم توسط معاون آرین بورچارد در ساعات اولیه شیفت خود گرفته شده است.

بورچاردت ، به نقل از خروجی ، گفت: “گروه من در داخل روشن شد.” “من فکر کردم این چیزی است که بالای ماشین جوخه من جرقه می زند.”

تادئوس لاکورسییر ، مربی سیاره موزه بل در دانشگاه مینه سوتا ، به Star Tribune گفت که این جسم در حال سقوط یک بولید است – یک شهاب سنگ بسیار درخشان که اغلب هنگام رسیدن به جو کره زمین منفجر می شود.

“این نوعی شهاب سنگ است […] LaCoursiere با بیان اینکه بولید “اتفاقات نادری” است ، گفت که در طی سه سال فقط 68 واقعه ثبت شده است که بیش از یک ثانیه طول کشیده است .

انجمن شهاب سازی اعلام کرد که حداقل 88 گزارش از گلوله آتشین دیده شده در آسمان در سراسر ایالت های مینه سوتا ، میشیگان و ویسکانسین دریافت کرده است ، و همچنین فیلم دیگری را به اشتراک گذاشته است که شهاب سنگ رگه ای را نشان می دهد.

اواسط دسامبر معمولاً زمانی است که ستاره دارها می توانند آنچه را که به طور گسترده ای بهترین باران شهاب سنگی سالانه است ، Geminids ، مشاهده کنند.

به گفته ناسا ، اوج جمین ها در این سال بین شب 13 دسامبر و صبح 14 دسامبر بوده است.