ویدئو: کامالا هریس با میکروفون داغ گرفتار شد و در حال بررسی محل تبلیغات خود بود

ویدئو: کامالا هریس با میکروفون داغ گرفتار شد و در حال بررسی محل تبلیغات خود بود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

با نزدیک شدن به روز انتخابات ایالات متحده ، کاندیداهای اصلی پست ریاست جمهوری – دونالد ترامپ و جو بایدن – و همچنین رقیبان آنها ، معاون مایک پنس و معاون رئیس جمهور بایدن ، کامالا هریس ، به نظر می رسد شهرهای بیشتری را با زمان کمتری در این بین برای جمع بندی مجدد افکارشان است.

کمالا هریس ، معاون معاون ریاست جمهوری جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ایالات متحده ، در حالی که در ایالت ها به منظور بسیج حمایت از رای دهندگان قبل از روز انتخابات 3 نوامبر سفر می کرد ، درست چند ثانیه قبل از شروع در تماس تلفنی با س askingال از کجا بود سخنرانی او

به روشی که بسیاری از افراد با بایدن ، که با گافها و اظهارنظرهای ناجور بیگانه نیستند ، در ارتباط هستند ، رقیب وی ، هریس ، سخنرانی خود را در یک تجمع در کلیولند ، اوهایو ، روز شنبه آغاز کرد ، همانطور که اتفاق افتاد ، کمی زود است ، به سرعت با اطرافیان خود تماس بگیرید تا بدانید دقیقاً کجاست.

منتخب معاون بدون اینکه متوجه شود میکروفن او روشن است ، پرسید: “آیا ما در کلیولند هستیم؟” او در واقع در کلیولند بود اما اینترنت را متوقف نکرد.

این لحظه به سرعت توجه را در شبکه های اجتماعی جلب کرد و البته کسانی که علاقه بیشتری به استفاده از لحظه عدم اطمینان هریس داشتند.

“میکروفون داغ کامالا هریس را گرفت که از کارمندان پرسید” آیا ما در کلیولند هستیم؟ ” قبل از صحبت کردن او. cc. OHIO “، یک پسر POTUS ، اریک ترامپ ، با ارائه این ویدئو در توئیتر.

گویی که این کافی نبود ، هریس ، طی سخنرانی خود ، به طور تصادفی تعداد کشته شدگان ایالات متحده در ویروس کرونا ویروس COVID-19 را نیز بیش از حد ارزیابی کرد و به اشتباه ادعا کرد که “بیش از 220 میلیون” آمریکایی کشته شده اند.

براساس داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جان هاپکینز ، ایالات متحده همچنان بیشترین مورد آسیب کشور COVID-19 است ، از روز یکشنبه ، بیش از 8،630،000 مورد ثبت شده ، با بیش از 225،000 مرگ.