ویدئو: پلیس ایالات متحده پس از برخورد با سطل آشغال در میان اعتراضات به زمین برخورد کرد

ویدئو: پلیس ایالات متحده پس از برخورد با سطل آشغال در میان اعتراضات به زمین برخورد کرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

فیلم های جدیدی که به صورت آنلاین در حال پخش است نشان می دهد که یک افسر پلیس در مینیاپولیس ، مینسوتا ، پس از اصابت ضربات زباله در سر ، در یک شب از اعتراضات Black Lives Matter در این شهر ، روی زمین افتاد.

این حادثه که برای اولین بار در روز چهارشنبه توسط یک فیلم زنده در فیس بوک ثبت شد ، نشان می دهد که افسر در حال راه رفتن برای باز کردن درب یک وسیله نقلیه گشتی در حالی که درب به سمت او پرتاب می شود ، به پشت سر او ضربه می زند و او را به زمین می اندازد. شنیده می شود که جمعیت به عنوان افسر مجروح برای کمک به تشویق می روند.

رسانه محلی Fox9 با استناد به سخنگوی اداره پلیس مینیاپولیس گزارش داد كه این افسر زخمی های تهدید آمیز غیرمنی را متحمل شد.

چهارشنبه شب اعتراضات در مینیاپولیس فوران کرد پس از انتشار شایعاتی که در رسانه های اجتماعی منتشر شد مبنی بر اینکه مأموران پلیس مینیاپولیس یک مرد سیاه پوست را که در رابطه با یک قتل تحت تعقیب بود ، به قتل رسانده اند.

با این حال ، پلیس بعداً با انتشار ویدئویی از مردی که خود را تیراندازی می کند ، این شایعات را کنار گذاشت. پست ویدیو در نهایت روز بعد پس از دریافت واکنش عجیبی حذف شد.

روز چهارشنبه ، تیم وال والز ، مینه سوتا ، فاش كرد كه گشت ایالتی و گارد ملی پس از اعلام وضعیت اضطراری صلح ، به مینیاپولیس اعزام شده اند تا نظم را احیا كنند. بعلاوه ، یعقوب فری ، شهردار مینیاپولیس در همان روز دستور منع رفت و آمد داد.

نیویورک تایمز گزارش داد: “آنچه در حال حاضر به شهر ما احتیاج دارد در حال بهبود است”. فری روز چهارشنبه در یک کنفرانس خبری با رئیس پلیس مینیاپولیس آرادوندو اظهار داشت.

ما به ویرانی بیشتری احتیاج نداریم. ما به خسارت ملکی نیاز نداریم که از هر نظر و اشکال غیرقابل قبول باشد و می خواهم خیلی واضح باشم: تحمل نخواهد شد. “

این هفته پس از شلیک پلیس به مرد جوان 29 ساله سیاه پوست ، یعقوب بلیک ، در 23 آگوست ، اعتراضاتی نیز در کنوشا ، ویسکانسین آغاز شد.

توسط افسر روستن شِسکی که در مجموع هفت گلوله به طرف بلیک شلیک کرد ، بلیک چهار بار از پشت شلیک شد. این حادثه پس از اعزام مأمورین روز یکشنبه به یک محل اقامت در کنوشا پس از آن صورت گرفت که یک تماس گیرنده زن گفت که دوست پسرش در آنجا حضور داشته و قرار نیست در محل باشد.