ویدئو: پت کیرنان می گوید منشی مطبوعات کاخ سفید برای “کوکائین” مثبت است

ویدئو: پت کیرنان می گوید منشی مطبوعات کاخ سفید برای “کوکائین” مثبت است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

پس از اعلام رئیس جمهور مبنی بر اینکه وی و بانوی اول ، ملانیا ترامپ ، با ویروس کشنده روبرو شده اند ، کارمندان مختلف و افراد وابسته به کاخ سفید و همکاران دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به ویروس کرونا ویروس آلوده شده اند.

میزبان صبح پات کییرنان روز دوشنبه یک گاف جدی زد وقتی که به طور تصادفی گفت که کیلی مک مک دبیر ، وزیر مطبوعات کاخ سفید ، آزمایش “کوکائین” مثبت داده است – همانطور که می خواست “COVID-19” بگوید.

کایران در هنگام پخش دوشنبه ، قبل از تصحیح سریع اشتباه خود ، که در یک کلیپ ارسال شده در توییتر دیده شده است ، گفت: “یکی دیگر از اعضای حلقه داخلی دونالد ترامپ در مورد آزمایش کوکائین مثبت است”.

دبیر مطبوعاتی دولت ترامپ روز دوشنبه تأیید کرد که آزمایش ویروس کرونا برای COVID-19 مثبت بوده و قرنطینه را آغاز می کند.

برخی از کاربران توییتر این سفر را خنده دار دانستند ، در حالی که برخی دیگر اظهار داشتند که تنها کسانی که “بالا” هستند به حمایت از رئیس جمهور ایالات متحده ادامه می دهند.

عده ای بودند که انتقاداتشان را متوجه روزنامه نگار کردند ، اما وی را به خاطر اشتباه خود “سر انگشت” قلمداد کردند.

McEnany و مدیر ارتباطات کاخ سفید ، Hope Hicks ، از جمله بسیاری از کارمندان کاخ سفید هستند که به تازگی با ویروس کرونا ویروس COVID-19 تشخیص داده شده اند.

“آیا ما باید رویکرد گزارش دهی خود را تغییر دهیم و فقط اعضای حلقه داخلی که COVID ندارند را لیست کنیم؟” کییران پس از اعلامیه مک انی توئیت کرد.

روز دوشنبه ، بلافاصله پس از اظهارات مک اننی در مورد نتایج آزمایشات خود ، ترامپ پس از گذراندن مدت زمان معالجه با COVID-19 در مرکز پزشکی ملی پزشکی والتر رید ، پس از اعلام مثبت بودن آزمایش آزمایش خود و همسرش در پنجشنبه گذشته ، تایید کرد که وی بیمارستان را ترک می کند.