ویدئو: هنگامی که راننده سعی می کند تا او را خاموش کند ، مردی خونین فلوریدا به کامیون هود آویزان شده است

ویدئو: هنگامی که راننده سعی می کند تا او را خاموش کند ، مردی خونین فلوریدا به کامیون هود آویزان شده است

ایالات متحده

URL کوتاه دریافت کنید

گفته می شود این حادثه سینمایی که در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است ، گفته شد که روز شنبه در یک بزرگراه فلوریدا اتفاق افتاده است ، زیرا یک کامیون دو تریلر که در حال گذر از خط شمالی است ، در نزدیکی ساحل Boynton.

روز شنبه یک مرد خونین در فیلم ضبط شد و به کاپوت و شیشه جلو اتومبیل نیمه بزرگ کامیون که در یک بزرگراه فلوریدا برای طی مسافت 9 مایل (14.5 کیلومتر) در حال مسافرت بود ، ضبط شد ، زیرا راننده وسیله نقلیه با چرخاندن فرمان سعی کرد او را تکان دهد. روزنامه دیلی میل گزارش داد: جلو و عقب و ترمز سخت است.

در ویدئوی شبیه به هالیوود ، فیلمبرداری شده توسط اریک مورالس و شریک زندگی اش لانا کول که در حال رانندگی با دوچرخه سواری بودند ، این مرد در حالی که راننده وسیله نقلیه را به سمت چپ و راست حرکت می کرد در تلاش برای لرزیدن روی کاپوت کامیون آویزان شد. مرد از هود راننده همچنین برای ترغیب مسافر روی هود برای ترشح از وسیله نقلیه ، گاهی اوقات با ترمزها برخورد می کرد.

“من نمی دانم که چگونه این همه گه مقدس شروع به تماشای این فیلم تا پایان کردند و من همین الان را در 95 گرفتم – پلیس به خط اتومبیل های پشت سر من تماس گرفت. بنابراین نگران نباشید. این مرد یک نوار مسطح فولادی در دست داشت که سعی داشت راننده را بکشد. چه اتفاقی افتاد؟ ” مورالس این ویدئو را در فیس بوک منتشر کرد.

این مرد روی هود پیش از این در حال رانندگی یک خودروی سواری تویوتا در همان جاده بود اما براساس گزارش ها و در خلاف جهت ، و حمل مسافر دیگر قبل از این که اسباب کشی قبلی رفتار نامنظم را انجام دهد ، وسیله نقلیه موجود در رمپ خروجی را به سمت ساحل Boynton ساحل متوقف کرد ، به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه دانا ، مسافر به اعزام كننده های توزیع بزرگراه فلوریدا (FHP) به فلوریدا ، گفت: این وسیله نقلیه از روی وسط عبور كرده و قدم زدن در بزرگراه را آغاز می كند.

FHP اظهار داشت: این راننده خودرو پس از پرتاب بر روی تقسیم بتونی بین خطوط باند جنوبی جاده ای و شمالی ، باعث شده است که ترافیک متوقف شود و قبل از آنکه وی بر روی هود تریلر نیمه تراکتور پرش کند.

راننده نیمه ، ادوارد هیوز ، به TMZ گفت كه به نظر می رسد این مرد خونریزی كرده است و موج می زند كه او متوقف شود.

هیوز گفت به نقل از TMZ گفت: “این شخص بر روی خونین بین بین و خونریز قرار دارد و موج می زند تا کامیون متوقف شود.”

هیوز ادعا کرد که یک بار او متوقف شد ، مرد روی کاپوت کامیون بست و با استفاده از یک شیء فلزی شروع به ضربات زدن به شیشه جلو اتومبیل کرد. هیوز هراسان گفت که او به منظور تکان دادن مرد از هود ، گاز را فشار داد.

راننده کامیون حدود 9 مایل قبل از متوقف شدن توسط نیروهای FHP که مرد خونریزی را به بیمارستان منتقل کردند ، طی کرد.

هنوز مشخص نیست که این مرد یا راننده نیمه کامیون به جرمی متهم شده اند یا خیر.