ویدئو: معترض آمریكا كه اعدام والی را كه از فرماندار كنتاكا به دار آویخته بود ، از كار شلیك كرد

ویدئو: معترض آمریكا كه اعدام والی را كه از فرماندار كنتاكا به دار آویخته بود ، از كار شلیك كرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

تری بوش ، مردی که اثر اندی بوشهار ، فرماندار کنتاکی را بر روی درختی در خارج از پایتخت ایالت کنتاکی آویزان کرده است ، در یک فروشنده خودرو از کار خود اخراج شده است.

در یک بیانیه سه شنبه عصر، گروه خودروی نیل هافمن تأیید کرد که بوش پس از بررسی داخلی ، خاتمه یافته است و اظهار داشت که این سازمان “به هیچ وجه تهدیدهای خشونت را محکوم نمی کند.”

این اثر در طی یک تجمع اعتراضی روز یکشنبه در دفاع از حقوق قانون اساسی مانند حق داشتن سلاح ، از درخت به دار آویخته شد. این تظاهرات همچنین در اعتراض به اقدامات خاموش بسته بندی شده توسط Beshear در هنگام شیوع COVID-19 بود. برخی از معترضین در نزدیکی عمارت Beshear ایستادند و شعار “بیا اندی” و “استعفا اندی” را سر دادند.

این افراطی همچنین با عبارت لاتین “sic semper tyrannis” یادداشت داشت که به “بنابراین همیشه به ظالم” ترجمه می شود و پس از شلیک ابراهیم لینکلن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، توسط جان ویلک بوث مشهور فریاد شد.

روز چهارشنبه ، همسر بوش ، پاتی ، به Courier-Journal تأیید کرد که شوهرش از کار خود در گروه خودروی نیل هافمن اخراج شده است.

وی به این رسانه گفت: “وی اخراج شد زیرا این والی مهمتر از جو معمولی است که در این ایالت سعی می کند مواد غذایی را روی میزهای آنها بگذارد.”

“چه موقع چنگال آهنین او از این وضعیت به پایان می رسد؟ او قبل از این که مردم متوجه شوند او واقعاً مسموم است ، چند خانواده دیگر ویران می شوند؟” پتسی پرسید ، صحبت از بشار. “من دیروز او را شنیدم. او قصد ندارد از این وضعیت برآید ؛ او واقعاً را دوست دارد که معتقد است خیلی بزرگ است. به شیوه ای که او می گوید گوش دهید و به من بگویید که او در سفر سختی قرار ندارد. قدرت.”

بوش همچنین در بیانیه ای به سی ان ان چهارشنبه ، تایید کرد که وی اخراج شده است. “اولین اصلاحیه من [right] وقتی من اولین اعمال اصلاحات را انجام می دادم ، نقض شد. “بوش گفت ، قبل از اینكه اظهار كند كه دیگر نمی تواند اظهارنظر دیگری كند.

روز چهارشنبه ، بوشار اظهار داشت كه عمل بوش از پیش تعیین شده بود.

“شما به سادگی ، در حال حاضر ، آدمک با چهره کسی بر روی آن نیست ، و حلق آویز کنید. و شما نه تنها ، در حال حاضر ، گروهی را برپا کنید تا در ایوان شخصی ، در آن طرف پنجره که بچه های آنها بازی می کنند بایستید ، و برای بیرون آمدن آنها فریاد بزنید. ” اخبار.

وی گفت: “اکنون من هر دو مورد را که می دانم ، راه هایی برای ایجاد ترس و ابراز نفرت نسبت به بسیاری از افراد دیگر در آمریکا می دانم. و من نمی خواهم ادعا کنم که می دانم آن تاریخ چگونه احساس می شود ، اما فکر می کنم همه ما می گوییم تصمیمات مختلف عواقب دارد. و من امیدوارم که همه ما مانند پیشروی ، تصمیمات بهتری بگیریم. “

Beshear قول داده است که محدودیتهای قفل کنتاکی را حفظ کند تا زمانی که حداقل دو هفته روند نزولی موارد COVID-19 گزارش شده در ایالت وجود داشته باشد. آخرین داده های Worldometer نشان می دهد که بیش از 9000 مورد در کنتاکی تأیید شده است و دست کم 400 نفر در نتیجه جان باخته اند.