ویدئو: مرد آمریکایی فلفل اسپری شده توسط Bystander به دلیل عدم پوشیدن ماسک در پارک

ویدئو: مرد آمریکایی فلفل اسپری شده توسط Bystander به دلیل عدم پوشیدن ماسک در پارک

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

پلیس در سن دیگو ، کالیفرنیا ، تحقیقات را پس از آن آغاز کرده است که ساکن محلی Ash Ashilynn O ‘Brien گزارش داد که شوهرش روز پنجشنبه گذشته هنگام غذا خوردن در پارک سگ داستی رودز و بدون ماسک ، فلفل پاشیده شد.

در ویدئویی که توسط یک شخص ضبط شده ضبط شده است و توسط O’Brien در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است ، یک زن ناشناس که ماسک پوشیده است ، دیده می شود که در حالی که لیزر فلفل سگ خود را هنگام ضربات اسپری فلفل به صورت یک مرد نشان می دهد در حالی که او بازوهای خود را در هوا بالا می برد ، چاقو سگ خود را گرفته بود. همچنین می توان دید که زن مورچه ای در حال گرفتن بازوی مرد در یک لحظه است که مانع از روی گرداندن او می شود.

این حادثه حوالی ساعت 3 بعد از ظهر در نزدیکی یک میز پیک نیک در پارک سگ اتفاق افتاد. به وقت محلی ، در 23 ژوئیه ، قربانی ، که نمی خواست شناسایی شود ، به پلیس گفت که این زن به او نزدیک شد و به او فریاد زد که قبل از اقدام به پاشیدن فلفل ، ماسک نپوشید ، به وی فریاد زد که به او ماساژ نکرده است.

“این همسر من است که توسط یک پیرزن تصادفی روبرو می شود” ، OBraen در یک عنوان در فیس بوک با همراهی با فیلم ضبط شده نوشت.

ما فقط نشسته بودیم و ناهار می خوردیم و به فکر تجارت خودمان بودیم. ما ماسک نداشتیم چون می خوردیم. نمی توانید یک ماسک بپوشید و همزمان بخورید. او مرتباً با ما احمق ها صدا می زد و مرا دور می زد. سپس او شروع به گفتن چیزهای بیشتر کرد و من به او گفتم که پارک را ترک کنید و دست از مزاحمت ما بردارید. پس از آن او درست به لباس میز ما آمد [sic] ما غذا می خوردیم ، ابتدا توری را به من نشان داد و کمی روی من قرار گرفت ، و سپس شوهرم قدم گذاشت و تمام قوطی را گرفت. ”

“خدا را شکر بخاطر رهگذری که این فیلم را گرفته است ، زیرا اکنون می خواهیم پلیس را برای تحت فشار قرار دادن اتهامات خود قرار دهیم. من این را به اشتراک می گذارم زیرا مردم باید از این خانم در سن دیگو مراقبت کنند. لطفاً برای گسترش آگاهی به اشتراک بگذارید. این من در پس زمینه گریه می کنم که به دلیل اینکه شوهر معصوم من بدون هیچ دلیلی جنجال می زند. ما عدالت می خواهیم. “

او دربرابر اظهارات خود به اتحادیه-تریبون ، گفت که این حادثه پس از اظهار نظر درباره سگ شخص دیگری که روی میز پیک نیک جایی که او و همسرش نشسته بودند ، در حال پرش است ، رخ داده است.

در یکی دیگر از پست های فیس بوک که روز دوشنبه به اشتراک گذاشته شد ، اوبراین همچنین ادعا کرد که وی پیام هایی دریافت کرده است که شوهرش به دلیل نداشتن ماسک ، مستحق بستری شدن است.

من و همسرم شایسته حمله بودیم زیرا ما هنگام غذا خوردن ماسک نمی پوشیدیم؟ خوب گوش کن اینجا یکی: شما نمی توانید ماسک بپوشید در حالی که می خورید. دو: ما توسط خودمان روی میز نشسته بودیم و او به ما رسید که فاصله اجتماعی را زیر پا گذاشت و به علاوه تعداد زیادی از افراد دیگر نیز بودند که در پارک ماسک نمی پوشیدند. سه: ماسک یا بدون ماسک تا زمانی که شما به کسی که لایق آن نیستید که مورد حمله قرار بگیرد آزار دهید. چهارم: استفاده از هر نوع اسپری کشنده مانند آن باعث می شود مقدار زیادی از مایعات بدن شما بیرون بیایند ، مانند لکه و تف. بنابراین اگر از خیانت وحشتناک هستید چرا با گرفتن مایعات بدنی شخص دیگری در سرتاسر شما ، خود را در معرض خطر بیشتری قرار می دهید. “

به گزارش Union-Tribune ، قربانی دچار قرمزی ، سوزش و سوزش چشم ها ، صورت و گردن و همچنین تاری دید شده است.

سخنگوی پلیس بیلی هرناندز به اتحادیه-تریبون گفت که استفاده از اسپری فلفل به جز در موارد دفاع از خود غیرقانونی است. روز دوشنبه این پرونده به کارآگاهان واگذار شد.