ویدئو: قهرمان فرمول 1 لوئیس همیلتون غذای خود را با بولداگ ‘Vegan’ خود به اشتراک می گذارد

ویدئو: قهرمان فرمول 1 لوئیس همیلتون غذای خود را با بولداگ ‘Vegan’ خود به اشتراک می گذارد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

لوئیس همیلتون 35 ساله راننده اتومبیلرانی اتومبیلرانی بریتانیایی و هفت بار قهرمان جهان فرمول 1 است که به عنوان یکی از 100 نفر با نفوذ تایم در جهان ثبت شده است. او همچنین یک ستایشگر بزرگ سگ ، به خصوص بولداگ روزکو است.

لوئیس همیلتون ویدیویی را به اینستاگرام ارسال کرده است که در آن به گفته صاحبش ، غذا را با سگ خود ، روسکو 8 ساله ، که یک گیاهخوار است ، به اشتراک می گذارد.

در ویدئویی که در صفحه اینستاگرام فقط به سگش اختصاص داده شده است ، همیلتون ، که به سبک زندگی پررنگش شهرت دارد ، پس از چیدن کیک با بولداگ وگان ، ابروهای خود را بالا می آورد. این نوشته با عنوان “من کیک هایم را با پدران به اشتراک می گذارم ، ما بهترین دوست هستیم” عنوان شده بود ، که ظاهرا از دیدگاه سگ نوشته شده است.

“همیلتون” در کلیپ گفت: “برخی برای شما و برخی دیگر برای من. تولدت مبارک! عزیزم متشکرم. خیلی خوب – خوشمزه ، درست است!”

بسیاری از طرفداران شبکه های اجتماعی این ستاره مسابقه گیجی خود را نسبت به اقدامات بت خود ابراز داشتند ، حتی برخی از آنها این کار را نفرت انگیز می دانند ، اما به نظر می رسد که این امر اصلاً همیلتون را آزار نمی دهد.

این ویدیو پس از یک عکس تصویری نشان می داد که Roscoe مقابل کیکی استخوانی شکل نشسته است و روی آن “Welcome back Roscoe” نوشته شده است.