ویدئو: شهروندان بعد از یادگیری PPE ویروس پنس – شیرین کاری تبلیغاتی ، کلاغ می خورند

ویدئو: شهروندان بعد از یادگیری PPE ویروس پنس – شیرین کاری تبلیغاتی ، کلاغ می خورند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

پس از میزبان نمایش گفتگوی اواخر شب ، جیمی کیمل ، کلیسای ویرایش شده انتخابی ، پست های کمدی معاون رئیس جمهور ایالات متحده را توسط کاربران رسانه های اجتماعی به رسمیت نشناخت که کلیپ ویرایش شده انتخابی را منتشر کرد که به نظر می رسید انگار این 60 ساله در حال تحویل تجهیزات محافظ شخصی است ( PPE)

کلیپ ویدئویی 40 ثانیه ای از مونولوگ پنج شنبه کیمل در روز جمعه باعث ایجاد تحریک گسترده ای در رسانه های اجتماعی شد که در قالب قاب دستکاری شده پنس ، که در ویدئوی تحویل جعبه های PPE به مرکز توانبخشی و بهداشت Woodbine در الکساندریا ، ویرجینیا مشاهده می شود. ، در تاریخ 7 ماه مه

این کلیپ در ابتدا توسط خود کیمل در توییتر بارگذاری شده بود ، اما میزبان اواخر شب از آن زمان این توییت را حذف کرده است ، که در تصویر ارسال شده توسط دیوید مک ‘Buzzfeed News’. با این حال ، بارگذاری این کلیپ از نظر سنجنده مت مکدرموت بصورت آنلاین باقی مانده و بیش از 5.7 میلیون بازدید در توییتر و برچسب “رسانه دستکاری شده” توسط سایت دریافت کرده است.

“و از آنجا که خیلی خوب پیش می رفت ، و همچنین به این دلیل که او نمی فهمید که میکروفن دارد ، جادوی مایک تصمیم گرفت این کار را ادامه دهد. با دقت اینجا را بشنوید. “کیمل ضمن نقل روایت تحویل معاون رئیس جمهور در کنار سیما ورما ، مدیر مراکز خدمات مدیکر و خدمات Medicaid ، و نیروی دریایی عقب دریادار جان پولوشیکیک گفت.

“آنها خالی هستند ، آقا. ما خوب است که برویم. “مردی با اشاره به جعبه های باقیمانده اطراف وسیله نقلیه می گوید.

“خوب می توانم موارد خالی را حمل کنم؟ فقط برای دوربین؟ ” پنس پرسید ، بلافاصله مردی پس از آن “کاملاً” تند و زننده دریافت کرد.

توییت McDermott در کمتر از 12 ساعت صدها هزار درگیری در سایت رسانه های اجتماعی دریافت کرده است. بسیاری از شهروندان کیمل و مک درموت را به قول خود درآوردند و روایتی را نیز منتشر کردند که از آن زمان مشخص شده که نادرست است.

امانوئل سالیبا از NBC Investigates توئیتی را منتشر کرد که در مورد شخصیت McDermott از این رویداد سوال کرد. او ، مانند بسیاری دیگر ، تأکید کرد که ضبط کامل CSPAN در مورد بازدید پنس به مرکز اسکندریه نشان داد که هیچ جعبه اضافی پس از شوخی ضعیف معاون رئیس جمهور به ساختمان منتقل نشده است.

ساعاتی بعد که اسکیت کیمل به صورت زنده اجرا شد ، میزبان برنامه گفتگوی اواخر شب به اشتباه اشتباه گرفتبعداً صدای جیر جیر اعتراف خود را به شوخی ناموجود پنس توئیت کرد.

“به نظر می رسد که [Pence] به شوخی در مورد حمل جعبه های خالی برای یک شیرین کاری تبلیغاتی صحنه دار پرداخت. فیلم کامل نشان می دهد که وی جعبه های کامل را برای یک تبلیغ عمومی صحنه دار در اختیار داشت. ” “عذرخواهی من.”

کیمل با نوشتن “عذرخواهی ترسناک” را پایان داد ، “من می دانم که این دولت با چه ارزشی به حقیقت ارزش دارد”.

علیرغم عذرخواهی ، برخی از افراد مانع از توئیتر نشدند. رونا مک دانیل ، رئیس کمیته ملی جمهوریخواه ، در توییت جمعه توییتر را به هم زدبا بیان اینکه بستر رسانه های اجتماعی با پرچم گذاری کلیپ برای دستکاری ، تعصب نشان می دهد.

با این حال ، شایان ذکر است که مشاوره “رسانه دستکاری شده” وقتی Sputnik ویدئو را مشاهده کرد ، کمتر از یک ساعت پس از ارسال مک دانیل در ساعت 3:10 بعد از ظهر ، حضور داشت. زمان محلی.