ویدئو: توییتر ترامپ را به دلیل سوء استفاده از تایلند به عنوان “Thighland” سوار می کند

ویدئو: توییتر ترامپ را به دلیل سوء استفاده از تایلند به عنوان “Thighland” سوار می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

شهروندان روز پنج شنبه پس از سخنرانی در مورد احیای احیای تولید ایالات متحده در کارخانه گرداب در کلاید ، اوهایو ، واکنش سریع خود را در روز پنجشنبه در توییتر از بین بردند.

وی گفت: “در سال 2017 گرداب از ITC رهایی یافت [US International Trade Commission] یک بار دیگر. بار دیگر ، رقبای خارجی شما کارخانه های خود را برای جلوگیری از یک سطح بازی و جلوگیری از مسئولیت … تغییر تولید به Thighland و ویتنام ، منتقل کردند. “ترامپ گفت قبل از مکث و تصحیح تلفظ نام تایلند

کاربران توییتر هیچ وقت واکنشی در قبال اشتباهات ترامپ هدر ندادند.

وی گفت: “این یکی مرا به لبه سوق داده است … من نمی توانم مثل این بخندم. روده من درد می کند! من در حال تقسیم طرف من با خنده از سوءاستفاده های مزاحم ترامپ هستم. اما این مورد به شکلی پرشکوه wacko برخورد می کند … با توجه به شهرت تایلند برای گردشگری جنسی ، ” یکی از کاربران توییتر نوشت.

“او فقط نمی تواند جلوی فکر کردن درباره غیزلائین را بگیرد” دیگری اظهار نظر کردبا اشاره به Ghislaine Maxwell ، که متهم شده است به تسهیل سوء استفاده از جفری اپشتین ، بزهکار متهم جنایی فقیر از خردسالان کمک کند.

او اکنون می گوید: “او واقعاً پیچ و تاب خود را تکان می دهد. دمانس به سرعت شتاب می یابد ، ” کاربر سوم اظهار نظر کرد.

آخرین گاف ترامپ پس از سوءاستفاده از نام پارک ملی یوسمیتی در کالیفرنیا در طی یک رویداد سه شنبه در کاخ سفید به دلیل امضای وی در لایحه حفاظت صورت می گیرد.

“وقتی آمریکایی های جوان زیبایی های نفس گیر گراند کانیون را تجربه می کنند ، وقتی چشم هایشان به آسمان متلاشی می شود ، چشمانشان در حیرت گسترده می شود و وقتی به یوسمیت نگاه می کنند – دنباله های برجسته یوسمیتی ، عشق آنها به کشور تقویت می شود و می دانند که هر آمریکایی است. واقعاً وظیفه حفظ این میراث شگفت انگیز است. “

علاوه بر سوءاستفاده از “یوسمیتی” و “تایلند” ، این آخرین واژگان از مواردی پیروی می کند که به نظر می رسد ترامپ در تلفظ “چین” و “پلاسما” مشکل دارد.