ویدئو: تصاویر فیلمبرداری از بدنه نشان می دهد مدیر کمپین سابق ترامپ که در جریان اختلافات پلیس دست به کار شده است

ویدئو: تصاویر فیلمبرداری از بدنه نشان می دهد مدیر کمپین سابق ترامپ که در جریان اختلافات پلیس دست به کار شده است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

تصاویر دوربین بدنه که روز دوشنبه توسط اداره پلیس فورت لودردیل (FLPD) فلوریدا منتشر شد ، نشان می دهد که براد پارسکاله ، مدیر سابق مبارزات رئیس جمهور دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، پس از خواستگاری همسرش در روز یکشنبه ، در خارج از خانه خود به طرز وحشیانه ای به زمین زده شد.

در این تصاویر ، همسر پارسکال ، کندیس ، دیده می شود که در حال توصیف برای پلیس است که چگونه نگران است شوهرش ممکن است به خودش آسیب برساند.

در این ویدئو شنیده می شود كه كندیس در حال گفتن یك اعزام كننده اورژانس به حیاط پشتی ایستاده بود. “او الان استرس زیادی دارد. او فقط به دنیا عصبانی شده است ، بنابراین دوست دارد بیرون برود ، اسلحه را بیرون می کشد و فقط داشت چیزی را رنجه می کرد و رغبت می کرد. من نمی دانم چه

“من او را دیدم که از پنجره بیرون نگاه کرد. سپس من صدای “رونق” بلندی را شنیدم “، او به افسران گفت.

طبق گفته پلیس ، کندیس همچنین به افسران گفت که همسرش از اختلال استرس پس از سانحه رنج می برد ، در هفته های اخیر به خشونت کشیده بود و همچنین در مورد شلیک به خود صحبت کرده بود. پلیس گفت ، علاوه بر این ، دو روز قبل از وقوع حادثه ای که دوربین فیلمبرداری کرده بود ، کندیس از ناحیه دست و پا کبود شده بود.

تصاویر دوربین بدنه نشان می دهد که یک اعزام کننده اورژانس در تلاش است پارسکاله را راضی کند تا از طریق تلفن از خانه بیرون بیاید. افسران همچنین فاش کردند که به نظر می رسد صحبت های پارسکال از طریق تلفن مبهم است ، گویا وی تحت تأثیر الکل است و به نظر می رسد گریه می کند.

وال استریت ژورنال گزارش داد ، هنگامی که تلاش های اولیه برای همكاری پارسكال از خانه وی نتیجه ای نداشت ، كریستوفر ویلسون ، یكی از اعضای اداره پلیس كه با پارسكال دوست است ، به محل اقامت فراخوانده شد. در نهایت تلاش های ویلسون باعث شد مدیر سابق مبارزات انتخاباتی ترامپ بیرون بیاید و با مقامات اجرای قانون صحبت کند.

“گوش کن ، من سعی نمی کنم خودم را بکشم. او دروغ می گوید ، “پارسكال پس از مكان ویلسون در خارج از خانه خود ، به افسری در جاده خود شنیده می شود. با این حال ، چند ثانیه بعد ، او دیده می شود که توسط مأموران مقابله می شود و سپس در حالی که صورت رو به پایین است با دستبند بسته می شود.

FLPD در بیانیه ای که به دست آورد مجله نیویورک تایمز.

وی گفت: “مأموران تنها سرنشین داخل خانه را مرد بزرگسال تشخیص دادند. مأموران با مرد مذكر تماس گرفتند ، با آنها رابطه برقرار كردند و با خیال راحت برای خروج از خانه مذاكره كردند. ”

به گزارش میامی هرالد ، افسران پلیس دو قبضه اسلحه کمری ، دو قبضه اسلحه ، یک هفت تیر با کالیبر 22 و پنج قبضه اسلحه را از خانه پارسکال خارج کردند. پلیس هنوز هیچ گونه جرمی را به پارسكال متهم نكرده است.

به گفته هرالد ، پارسكال در حال حاضر در مركز پزشكی بهداشت برووارد در فورت لادردیل تحت قانون بیكر بستری است ، كه اجازه می دهد نهادی شدن غیر ارادی فردی كه به دلیل بیماری روانی دچار اختلال شده است.

در پی شکایت رئیس جمهور از نحوه تخصیص پول تبلیغات انتخاباتی ، پارسکال در ماه جولای به عنوان مدیر ستاد انتخاباتی ترامپ جایگزین شد.

ترامپ در آن زمان ، TechCrunch نوشت: “برد پارسكال ، كه مدت ها با من بوده و از داده های عظیم و استراتژی های دیجیتال ما استفاده كرده است ، در حالی كه مشاور ارشد مبارزات انتخاباتی است ، در این نقش باقی خواهد ماند.” گزارش شده

در بیانیه اخیر به تایمز ، تیم مورتو ، سخنگوی ستاد انتخاباتی ترامپ برای پارسکال آرزوی سلامتی کرد. “برد پارسکاله یکی از اعضای خانواده ما است و همه ما او را دوست داریم. ما آماده حمایت از او و خانواده اش به هر شکل ممکن هستیم. “