ویدئو: انفجار بورات بادبان به تورنتو و لندن بر روی صفحه نمایش بازگشت

ویدئو: انفجار بورات بادبان به تورنتو و لندن بر روی صفحه نمایش بازگشت

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

پس از ویروسی شدن چندین شوخی فیلمبرداری شده وی ، دنباله فیلم جدید Borat ساشا بارون کوهن قبلاً خبرساز شده است. آخرین بخش با توجه به انتشار در سرویس اشتراک آمازون ، تمسخر دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، کابینه و طرفدارانش است.

یک عروسک بادی غول پیکر که شخصیت کمدی داستانی بورات را به تصویر می کشد به عنوان تبلیغ فیلم جدید ساچا بارون کوهن در تورنتو و لندن شناور شد.

با جایگزینی علامت تجاری این شخصیت با ماسک جراحی ، قزاقستان پلاستیکی روز پنجشنبه به عنوان یک شیرین کاری تبلیغاتی برای بازی جدید سینمایی بازیگر ساچا بارون کوهن در آن طرف دریاچه انتاریو کشیده شد: Borat Moviefilm بعدی.

در لندن این نمایش ناخوشایند طرفداران را برای یک سلفی بی پروا جلب کرد.

این فیلم جمعه ، 23 اکتبر در آمازون اکران می شود ، اما چندین مورد از شوخی های شخصیت کوهن به عنوان بورات در طول تولید ، خبرساز شده است.

گفته می شود که در یک گردهمایی محافظه کارانه “سه درصدی” در المپیا ، واشنگتن ، در ماه ژوئن ، روی صحنه رفت و آهنگی را با شعر خواند که همه گیر COVID-19 را به عنوان یک توطئه لیبرال ترسیم می کرد.

و این هفته معلوم شد که کوهن نزدیک است به احداث رودی جولیانی ، شهردار سابق نیویورک ، وکیل شخصی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور وقت آمریکا ، با کمک یک بازیگر 24 ساله بلغاری ، ماریا باکالوا ، نزدیک شود.

پس از مصاحبه باکالووا با جولیانی – در مجموعه ای متشکرانه که به نظر می رسد مانند قدردانی از جناح راست شهردار سابق شهر نیویورک باشد – کوهن با عجله در حالی که جولیانی دوباره روی تخت اتاق هتل قرار می گیرد ، فریاد می کشد: “او 15 ساله است. برای شما.”

در یک زمان جولیانی دیده می شود که با پیراهن خود بازی می کند و ظاهراً دست خود را به زیر شلوار می اندازد.

وی اظهار داشت: “پس از درآوردن تجهیزات ضبط ، پیراهن خود را جمع می كردم.” “هیچ وقت قبل ، حین یا بعد از مصاحبه هرگز نامناسب نبودم. اگر ساکا بارون کوهن در غیر اینصورت دلالت کند ، او یک دروغگو سنگدل است. “