ویدئو: افسر آمریکایی توسط دوربین گرفتار شد و به طور مکرر با مشت سگ پلیس را مشت کرد

ویدئو: افسر آمریکایی توسط دوربین گرفتار شد و به طور مکرر با مشت سگ پلیس را مشت کرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

قساوت به حیوانات یا حیوان آزاری ، به آسیب رساندن توسط انسان به حیوانات گفته می شود. طبق انجمن انسانی ، بیشترین قربانیان سو abuse استفاده از حیوانات شامل سگ ، گربه ، اسب و دام می شود و این در صنایع مزارع کارخانه شیوع دارد.

پس از ویدئویی که روز دوشنبه در فیس بوک منتشر شد ، پلیس در شهر واکاویل در شمال کالیفرنیا در حال تحقیق درباره یکی از افسران خود است که نشان می دهد یک افسر در یک تمرین آموزشی با سگ K-9 مشت می زند.

در این ویدئو کلیپ ، یک افسر ناشناس در حالی که به سگ K-9 خود مشت می زند در حالی که سگ بین پاهای خود نزدیک یک انبار در پارک وی دره Vaca محکم شده است ، دیده می شود. مأمور در حین فیلم بالای سگ می ماند و به نظر می رسد که به قسمت انتهایی فیلم نگاه می کند.

شاهد روبرت پالومینو ، که فیلم را ضبط کرده است ، به SF Gate گفت که افسر به طور مکرر به سگ مشت می زند تا زمانی که متوجه می شود پالومینو او را تماشا می کند.

پالومینو در پست خود در فیس بوک گفت: “من گریه یک سگ را شنیدم ، وقتی نگاه کردم ، افسر بارها و بارها به سگ مشت می زد و از این موضوع شوکه شد.” من مطمئنم که او من را دید ، وقتی من را دید و پشت آن تریلرهای موجود در ویدیو رفت. ”

پالومینو به Vacaville Reporter گفت: “من فقط امیدوارم که سگ خوب باشد و از او دور شود ، حداقل شریک زندگی بهتری پیدا کند.”

“من شوکه شدم. کاملا گیجم کرد. قبلاً هرگز چنین چیزی ندیده ام. » “او در حال ضرب و شتم شریک زندگی خود ، همکارش ، بهترین دوست خود بود.”

اداره پلیس واکاویل در حال بررسی این حادثه است اما افسر یا سگ درگیر را شناسایی نکرده است.

این بخش در یک پست فیس بوکی گفت: “ما درک می کنیم که چقدر فیلم برای بسیاری از افرادی که آن را مشاهده می کنند و دامنه احساساتی که ایجاد می کند نگران کننده است. آنچه که فیلم نشان نمی دهد لحظات قبل است ، زمانی که سگ به سمت کنترل کننده خود پرخاشگرانه است.” . “ما می خواهیم به مردم اطمینان دهیم که این حادثه به طور کامل ارزیابی می شود و به طور مناسب بررسی خواهد شد.”

سروان پلیس مت لیدون به خبرنگار واكاویل گفت كه افسر مورد تحقیق قبل از وقوع حادثه سه تا چهار ماه با سگ آموزش دیده بود.

به گفته لیدون ، سگ پس از اتمام موفقیت آمیز تمرین جستجوی مواد مخدر توسط این افسر با یک اسباب بازی جایزه گرفت. با این حال ، هنگامی که افسر سعی کرد اسباب بازی را پس بگیرد ، سگ تهاجمی عمل کرد.

لیدون به خبرنگار گفت: “این عصبانیت سگ بود. او به او رد می شود و سعی می کند او را گاز بگیرد.”