ویدئوی PAC ضد ترامپ با “Impotus Americanus” ، “Molestus Epstein” توییتر را آتش زد

ویدئوی PAC ضد ترامپ با “Impotus Americanus” ، “Molestus Epstein” توییتر را آتش زد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

پروژه لینکلن کمیته اقدام سیاسی است که توسط جمهوریخواهان فعلی و سابق در سال 2019 ایجاد شده است تا مانع از انتخاب مجدد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در ماه نوامبر و شکست حامیان وی در سنا شود.

در حال سقوط در برابر سلسله اختلافات علیه رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ ، كمیته اقدام سیاسی ، پروژه لینكلن ، یك فیلم شبیه به حیوانات را منتشر كرد كه در آن آنها رئیس جمهور را “Impotus Americanus” توصیف می كرد.

پروژه ویدئوی لینکلن در ویدئویی با عنوان “Nationalist Geographic” ، ترامپ را به عنوان یکی از “سنگین ترین رهبران پادشاهی حیوانات” توصیف می کند و او را به عنوان “رنگ نارنجی و گل آلود که در طبیعت یافت نمی شود” توصیف می کند.

طبق روایت ویدئویی ، “اگرچه Impotus روزگاری به عنوان آلفا-شکارچی در نظر گرفته می شد ، اما این نمونه سالخورده به دلیل رژیم غذایی فست فود بالغ بر 300 پوند وزن دارد”.

ترامپ تنها کسی نیست که در این ویدئو مورد تمسخر قرار بگیرد ، زیرا راوی خاطرنشان می کند که “ایمپوتوس” سابقاً “زنان را با شکارچیان دیگر مانند Molestus Epstein” دنبال می کرد ، با اشاره به پدوفیلی که اکنون مرحوم است ، جفری اپشتین ، همکار شناخته شده رئیس جمهور قبل از مرگ وی در زندان در حالی که انتظار دادگاه برای سوء استفاده جنسی از دختران را داشت.

با پایان فیلم ، ترامپ به عنوان “استاد فریب” و “فاسد ترین گونه های آن” شناخته می شود ، با راوی این که رئیس جمهور “به دلیل بی کفایتی و ناکامی خود” در ماه نوامبر به خطر افتاده است.

این ویدئو بلافاصله بازخورد دریافت کرد ، به طوری که برخی از کاربران به تمسخر پیوستند و روایت را بیشتر کردند.

با این حال ، برخی دیگر اظهار داشتند که این تبلیغ “بسیار متوسط” است ، و تشریح کرد که دلایل دیگری نیز وجود دارد که به جای ظاهر وی ، ترامپ را مسخره کند. برخی گویای این تبلیغ “بی مزه” بودند و پروژه لینکلن را به شرم آور بودن چربی متهم کردند.

پروژه لینکلن ، کمیته اقدام سیاسی جمهوری خواهان برای جلوگیری از انتخاب مجدد ترامپ ، به خاطر فیلم های طعنه آمیز و خشن خود که ترامپ را هدف قرار داده ، بدنام است ، از جمله مواردی که POTUS با بندیکت آرنولد مقایسه می شود و متهم به خیانت است یا یک فیلم به سبک شوروی ، به روسی ، ستایش “رفیق ترامپ” به دلیل همکاری ادعایی خود با روسیه.