ویدئوی گرافیکی کشتار موش “قتل Murder Hornet” آنلاین در خطر خطر حمله Wasp در ایالات متحده

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

شاخ قاتل غول پیکر بیش از 5 سانتیمتر در جنگلهای آسیای شرقی ساکن است و با استفاده از یک استینگر قدرتمند یک ربع به طول اینچ که قادر به حل کردن گوشت انسان است ، تنها سالانه 50 نفر را در ژاپن کشته اند.

اگر فکر می کنید در خوابیدن مشکل کمی دارید و یا طرفدار حشرات هستید ، بهتر است به یک میلیون کاربر دیگر اینترنتی که قبلاً با ویدئوی گرافیکی یک هورنت غول پیکر قاتل موس را به قتل می رسانید وحشت زده وحشت زده شود ، تقریباً به اندازه وحشیانه. حشره

از آنجا که به ساکنان ایالات متحده از حمله احتمالی هورنت به ویژه در منطقه نیویورک هشدار داده شده است ، فیلم دافع 2018 دوباره به وحشت مجدد اینترنت اشاره کرده است.

نظرها در یوتیوب می گویند: “در این مرحله سال 2020 لغو شده است” ، در حالی که بینندگان لرزند به نظر “موش ضعیف” در واقع توسط هورنت شکنجه می شود. وحشتناک ترین چیز در مورد هورنت قاتل این است که شما حتی نمی خواهید آن را بکشید ، زیرا زهر آنها “مانند آهن ربا به شاخ های دیگر است” و “عطر هوا به هوا منتقل می شود ، و بقیه کندو” خواهد آمد. طبق گفته های زنبوردار بازنشسته پلیس پلیس نیویورک آنتونی ‘تونی زنبورها’ Planakis.

فیلم زیر حاوی محتوای گرافیکی است.

به گزارش نیویورک تایمز ، پس از ظاهر شدن در ماه دسامبر در ایالت واشنگتن ، پیش بینی می شود حشرات کابوس به منطقه نیویورک برسند.

شاخهای غول پیکر قاتل ، به طول بیش از 5 سانتیمتر ، از جنگلهای آسیای شرقی سرچشمه گرفته و دارای یک استینگر بزرگ است که یک سم دردناک را به شما منتقل می کند که می تواند گوشت انسان را حل کند.