ویدئویی از شی مانند UFO که در تئوری های توطئه سوخت در شهر کالیفرنیا در بین شهروندان اینترنتی مشاهده می شود

ویدئویی از شی مانند UFO که در تئوری های توطئه سوخت در شهر کالیفرنیا در بین شهروندان اینترنتی مشاهده می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

به نظر می رسد که این فیلم همزمان “حاوی” دو تئوری توطئه بود – یکی در مورد وجود احتمالی بیگانگان ، و دیگری مربوط به به اصطلاح “کمترایل”.

تصاویر ادعا شده بشقاب پرنده ای که در آسمان بالای کلیسای جامع شهر معلق است ، اخیراً در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است و باعث سرگردانی بین کاربران اینترنتی می شود.

این ویدئو توسط یوتیوب متخصص در موارد ماوراal الطبیعه ارسال شده است ، وی ادعا می کند که بخارهایی که شی مرموزی دنبال می کند در واقع “شیمی ریل” پاشیده شده است تا به انسان آسیب برساند.

یوتوبر به خود گفت: “این ویدئو ممکن است شما را متعجب کند اما من را متعجب نمی کند زیرا هر زمان که این مواد شیمیایی وجود دارد یا همانطور که دوست دارم بگویم ، مقدار روزانه ویتامین های ما بر روی ما پاشیده می شود ، ما همیشه این گوی های سفید را می بینیم.” مشترکین در ویدئو. “به نظر می رسد که آنها در اطراف این اشیا h معلق هستند و یا مانند این در امتداد آن حرکت می کنند.”

در سطحی دیگر ، وی گفت كه برخی معتقدند كه بیگانگان در تلاشند تا از انسانها “محافظت” كنند.

در واقع Youtuber در نظرات مورد حمایت بسیاری قرار گرفت ، زیرا شهروندان اینترنتی عجله کردند تا نظرات خود را در این مورد به اشتراک بگذارند.

یک کاربر با Youtuber موافقت کرد و اظهار داشت ، “من همچنین معتقدم که این” orbs “در واقع دستگاههایی هستند که برای” مشاهده “از کار یا پایگاه خود” در جای دیگری “استفاده می شوند … اما این فقط نظر من است.” او احتمالاً به نظریه توطئه اشاره داشت که بیگانگان می خواهند زمین را از انسان “پاک” کنند.

وی توسط یک شهروند دیگر مورد حمایت قرار گرفت ، وی ادعا کرد که این “گوی” های سفید “فن آوری نظارت” بیگانه برای جمع آوری داده ها هستند.

کاربران همچنین به تئوری توطئه موسوم به “chemtrails” اشاره کردند. مدافعان آن ادعا می کنند که مواد شیمیایی سمی به دلایل خاصی از هواپیمای مسافربری پاشیده می شود ، از کنترل جمعیت انسانی و دستکاری روانی گرفته تا آزمایش ادعایی سلاح های بیولوژیکی. اما هیچ مدرک علمی برای اثبات آن وجود ندارد.