وزیر دفاع پیشین می گوید که وی در واکنش به اعتراض ترامپ ، عصبانی و وحشت زده است

وزیر دفاع پیشین می گوید که وی در واکنش به اعتراض ترامپ ، عصبانی و وحشت زده است

در این قسمت از خطوط خطا ، میزبان گارلند نیکسون و لی استراناهان با میهمانان در مورد رابطه زندگی تحت COVID-19 ، استرس جسمی و روانی هنگام قفل شدن صحبت کردند و اینکه در کجا باید برای حل مشکلات واقعی اساسی این آشوب ها تمرکز کنیم.

میهمانان:

تد رال – کاریکاتوریست سیاسی و نویسنده سندیکا | زندگی در طول COVID-19 و اگر هیچ چیز دیگری نباشد ، پلیس هنوز “عادی” است

دنی سجورسن – افسر بازنشسته ارتش آمریكا و مربی سابق تاریخ در وست پوینت | چرخش متفاوت در روز یادبود و بیش از نظامی شدن ، تحت پلیس آموزش دیده در اعتراضات KC

اسکات سانتنز – نویسنده و مدافع تمام وقت برای درآمد اساسی بی قید و شرط | UBI: پیوند گمشده؟

ریچارد وولف – استاد اقتصاد اقتصادی ، دانشگاه ماساچوست | اعتراضات و جنگ طبقاتی

در ساعت اول ما با تد رل صحبت کردیم که چگونه وی به محاصره قفل COVID-19 پرداخته است ، و در کجا می بینیم که اثرات روانی قفل ها در جریان و شدت اعتراضات جورج فلوید قرار گرفته است.

در ساعت دوم ما به دنی سجورسن پیوستیم تا در مورد تجربه وی در مورد اعتراضات کانزاس در لارنس ، توپکا و کانزاس سیتی صحبت کنیم و گزارش نادرست وی که هم در میزان خشونت معترضین و هم در شدت واکنش پلیس دیده می شود.

در ساعت سوم ما ، وی دو سؤال درباره سؤالات اساسی اقتصادی داشت. ما با اسکات سانتانس در مورد اثرات توزیع مجدد قدرت از طریق درآمد اساسی بی قید و شرط صحبت کردیم. پس از آن ، با اقتصاددان ریچارد وولف در مورد ریشه واقعی ناآرامی های مدرن در آمریکا صحبت کردیم: جنگ طبقاتی و نابرابری اساسی اقتصادی که او معتقد است برای جامعه سرمایه داری مدرن بومی است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم