وزارت دفاع لرزش؛ برنامه اقلیمی بایدن

وزارت دفاع لرزش؛ برنامه اقلیمی بایدن

لرزش وزارت دفاع دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، شبیه بازی صندلی های موسیقی است. آیا رئیس جمهور منتخب جو بایدن آهنگ را تغییر می دهد؟

دان کوالیک، وکیل ، استاد و نویسنده کتاب “دیگر هیچ جنگی: چگونه غرب با استفاده از” مداخله بشردوستانه “برای پیشبرد منافع اقتصادی و استراتژیک حقوق بین الملل را نقض می کند” و تد رال ، کاریکاتوریست سیاسی و ستون نویس برنده جایزه ، برای بحث درباره آنچه اتفاق می افتد به ما پیوستند در وزارت دفاع. ترامپ اخیراً وزیر دفاع مارک اسپر را برکنار کرد ؛ رئیس ستاد اسپر استعفا داد و جیمز اندرسون مقام ارشد سیاست پنتاگون و جوزف کرنان مقام ارشد اطلاعاتی وی را دنبال کردند. مرکز ملی مبارزه با تروریسم. و جایگزین اندرسون کسی است که هکرها زیادی ایجاد کرده است – ژنرال آنتونی تاتا ، که در ابتدا بخاطر یکسری اظهارات بسیار شرورانه و اسلام هراسانه مجبور به در نظر گرفتن آن شغل شد. برای دولت بالقوه بایدن؟

گای مک فرسون، دانشمند ، استاد برجسته منابع طبیعی و اکولوژی در دانشگاه آریزونا ، برای بحث در مورد انرژی و محیط زیست و مفهوم پیوستن مجدد ایالات متحده به توافق نامه آب و هوای پاریس به ما می پیوندد. بایدن می تواند ایالات متحده مجدداً به این توافق نامه ملحق شود و قول داده است که با روی کار آمدن این کار را انجام دهد. معامله ما را به چه مقید می کند؟ در دوران ترامپ ، ما چقدر از محدودیت های انتشار و وعده های بودجه ای که قرار بود به آنها پایبند باشیم ، فاصله گرفته ایم و برای عقب انداختن ما در صف چه کاری انجام می شود؟

دیوید شولتز، استاد برجسته دانشگاه علوم سیاسی و مطالعات حقوقی دانشگاه هملاین و نویسنده کتاب “ایالات متحده در چرخش ریاست جمهوری: چرا فقط ده موضوع نیست” ، به ما پیوست تا در مورد تلاش های قانونی ترامپ برای تغییر آنچه به نظر می رسد یک پیروزی برای بایدن در انتخابات ریاست جمهوری است ، بحث کنیم و همچنین با اشک ریزش COVID-19 در ایالات متحده ، به آنچه در سیستم های آموزشی ما اتفاق می افتد ، وارد شوید.

کریس گارافا، توسعه دهنده وب و تکنولوژيست وب ، برای بررسی روند دعوت از مديران فنآوری برای سنجش آنچه به نظر می رسد هر یک از جنبه های مختلف دولت ماست ، به ما می پیوندد! چند کارمند از آمازون هستند که به تیم های بررسی آژانس انتقال بایدن و همچنین یک نماینده LinkedIn می پیوندند. شخصی وجود دارد که قبلاً در گوگل و دولت اوباما کار می کرد و برای نظارت بر تیم بررسی شورای امنیت ملی بازگشته است. همچنین کارمندان Airbnb ، Uber ، Lyft و Stripe نیز حضور دارند. ما باید چه کنیم که همه این کارمندان فناوری درگیر وزارت امور خارجه و جنبه های امنیت ملی هستند؟

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم