وزارت امور خارجه پمپئو ولگردی و قانونی شکنی تحریم ها را از در خارج می کند

وزارت امور خارجه پمپئو ولگردی و قانونی شکنی تحریم ها را از در خارج می کند

جنگ صلیبی استیضاح یک سیاست مترقی نیست – تحلیلگر؛ پمپئو برچسب حامی ترور دولت کوبا را؛ خاموش شدن شبکه های اجتماعی می تواند هنجار جدیدی باشد.

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند جیم کاوانا، تحلیلگر سیاسی و مشارکت کننده در Counterpunch و ThePolemicist.net ، برای بحث در مورد دومین تلاش دموکرات ها برای استیضاح دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی ، اینکه چرا دموکرات ها به دنبال استیضاح ترامپ پس از جدایی او هستند ، و چگونه این درام قانونی برای جلب توجه مردم است بهداشت و بحرانهای اقتصادی پیش روی افراد شاغل در ایالات متحده.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند آرنولد آگوست، نویسنده ، روزنامه نگار ، مدرس و نویسنده مستقر در مونترال ، چند كتاب از جمله “كوبا-آمریكا. روابط: اوباما و فراتر از آن ، “برای تعیین وزارت امور خارجه در مورد تعیین کوبا به عنوان” حامی ترور دولت “، چگونه حمایت دولت ایالات متحده از تروریست های کوبایی ادعای برتری اخلاقی در مورد این مسئله را کاهش می دهد ، و سکوت ناشنوا جناح” مترقی ” از حزب دموکرات در مورد تحریم های جدید.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند کریس گارافا، سردبیر TechforthePeople.org ، برای بحث در مورد اهمیت روز آرون سوارتز ، پیگرد قانونی سوارتز توسط دولت ایالات متحده که منجر به خودکشی وی شد ، و خاموش شدن پارلر ، و دلیل سهولت دسترسی برنامه به ادعا می کند که پلیس این کار را نکرده است حمله به ساختمان کاپیتول را پیش بینی نمی کنم.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند کریستین هندریکس، رئیس هیئت مدیره مدرسه دانشگاه دانشگاه ، جونیور بایارد روستین همکار با بورسیه برای آشتی و مشارکت در پروژه حقیقت گویی و پادکست “ما بیدار می مانیم” ، برای گفتگو در مورد اولین اظهارات علنی ترامپ از زمان حامیان وی ساختمان پایتخت ، طرح برای جلوگیری از انتقال ریاست جمهوری ، و عدم استعداد دولت و تردید عمومی که مانع از انتشار واکسن COVID-19 می شود.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]